Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Furdes utan tejet vagy tejpepe...

Furdes utan tejet vagy tejpepet adtok vacsorara het honap koruli babatoknak? Baj ha az esti tejebe teszek egy kis tejpepet?

Figyelt kérdés
Adnak tejpepet de a tejjel olyan jol elalszik,vagy jo ez igy?
2010. márc. 18. 21:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert hogy a tejpepet kanallal kelL adni,nem?Van aki uvegbol adja,mert lattam olyan cumit amire az volt irva hogy gabona vagy tejpep,ilyesmi
2010. márc. 18. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Hét hónaposan még bőven tápszert kapott a fiam vacsorára, anyatej már nem volt sajnos. Most 9,5 hós de még mindig tápszert kap. Este jobb szereti üvegből meginni, mint hogy nekiálljak 260 ml-t kanalazni....
2010. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én uzsonnára adom a tejet,és vacsira a pépet 7 hósomnak.Így átalussza az éjszakát.

Én fürdés után kanállal megetetem,és megy aludni.Nyugodtan adhatod neki cumisüvegből is,ha nem veszi el a kanalat,az nem jelenti azt,hogy egész életében cumisüvegből fog enni,bár szilárdabb tápláléknál már jobb kanállal adni.

2010. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 8 és fél hósak vagyunk, de nálunk is volt olyan hogy a tápszerbe tettem egy kanál tejpépet. (helyettesítettem a tápszert)Nálunk elfogadta. Sőt volt olyan hogy elfogyott a tápszer és tejpépet adtam neki úgy felhígítva mint a tápszert. Azt is elfogadta. Éppen kipróbálhatod nem vesztesz vele semmit. De szerintem a tejpépe maradjon uzsonnára, és a tápszer meg vacsira.
2010. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vacsira mindig tartalmasat adok,tejpépet,vagy főzeléket.Tápszert is néha,de azt inkább reggelire,vagy uzsonnára.
2010. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tejet?Még bőven tápszert kellene kapnia.Laktatóbb és egészségesebb is.
2010. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám 5és fél hónapos,reggellire mildipépet kap,vacsira pedig dm-es vaniliás tejbegrizt.Mi is cumis üvegből,mert kanálal nem fogadja el.Napközben pedig kanálal eszi a fözeléket.
2010. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!