Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a babátok áttért az...

Amikor a babátok áttért az egy alvásra, akkor elötte, vagy utána ebédelt?

Figyelt kérdés
nyilván az lenne a logikus,hogy elötte,de nekünk 10körül tizórai van,és nem tudom kitolni annyira az ebédidőt,hogy a normál időben 1körül egyen.addigra nagyon álmos lenne-most próbálom az egy alvást beállitani
2014. szept. 4. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Fél 12-kor ebédelünk, van hogy elalszik közben, akkor ébredés után folytatja. Családilag áttértünk a délben ebédelésre, ami nem is baj, mert a nagyobbak az oviban is ilyen korán esznek.
2014. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor már áttért, akkor a tízórai lecsúszott 9-re.

Az ebéd idő pedig fél12-12 körül.


Tízóraira mindig egy kis gyümölcsöt kapott, nem olyat, ami nagyon tartós lenne és telítene. Pont azért, hogy ebédre kellő képen "megéhezzen".

Beállt szépen a ritmusa erre is. Eleinte majd bealudt dél környékén ebéd közben, de pár hét után megszokta, hogy jól megtömjük a pocit, aztán alszik :)


Nekem mindig déltől 4-ig aludt a nagylányom. A pici tegnap múlt 7 hós. Vele most kezdődik ez a móka. Épp itt csapkodja a zongoráját a lábam mellett.

Mondjuk nekem mind a két gyerek eljátszik magában szerencsére, nem sűrűn igényelnek/igényeltek egész napra.


Plusz a nagy ilyen korban már babázóra járt, a kicsit is most viszem holnap elsőnek. Nekünk ez is sokat "segített". Na, meg nem utolsó sorban a napi rutin nem mindegy, hogy megvan e és úgy állítod át a gyereket, vagy még egyáltalán nincs is rutinotok és így akarod alakítani.

2014. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindig fél 12-kor ebédelünk együtt utána 3-ig alszik
2014. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor jól csináltam-köszönöm,ma volt a próba
2014. szept. 4. 12:11
 5/6 A kérdező kommentje:
a tizórai nálunk is gyümölcs-de enni bármikor tud-ezzel nincs gond.és már rögtön az első nap ilyen nagyot alszanak?hány nap az átállás?
2014. szept. 4. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is fél 12körül ebédeltetem,majd max 12től alszik.Nekünk az átállás kb 3hétre felborította a rendszert,mert vagy csak 1órát aludt vagy felsírt és vissza kellett altatni.Azóta viszont 2-3órát durmol folyamatosan.
2014. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!