Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti fürdetés előtt, vagy után...

Ti fürdetés előtt, vagy után etetitek a babát?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Is-is. Fürdés előtt eszik rendes kaját (főzelék, tejpép, tejbegríz, stb), fürdés után szopizik.
2014. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Után.
2014. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fürdés-vacsi-éneklés-alvás
2014. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is utána etetünk, még csak 4 hetes a kislegény, de gondoltam így logikusabb" mert legalább nem tele pocakkal öltöztetjük, kenjük, forgatjuk...stb, fürdésben jól ellazul azt cici, teli pocakkal meg bumm elalszik :)
2014. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Után, logikai okok miatt. Pl. Nem teli pocakkal mozgatod, öltözteted. És evés közben el is tud szunyálni. :)
2014. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amikor csak szopizott, én is fürdés után etettem. A rendes vacsit azért adjuk fürdés előtt, mert gyakran összekeni magát és a ruhát is. Előke ide vagy oda...
2014. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mint az első válaszoló.

Míg csak szopott, kezdetben muszáj volt fürdés előtt is etetni kicsit, különben végigüvöltötte, fürdés után folytatta az evést. Az első pár hét elteltével már lehetett evés előtt fürdetni.

2014. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 korul vacsizik 8kor furdik es 9 fel 10kor alszik el elott meg cicil.
2014. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tápszert mindig fürdés után kap, újszülöttként is azzal aludt el, most 17 hósan a saját ágyában issza meg és bealszik közben.

Ha kap szilárd vacsorát azt fürdés előtt kapja.

2014. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!