Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti fürdetés után mivel...

Esti fürdetés után mivel ápoljátok babátokat?

Figyelt kérdés
Anyukám hintőporozta anno öcsémet. Nem tudom mostanában mivel szokás? Kell baba testápoló? Vagy babaolaj? Mindenhol be kell kenni? Vagy hajlatoknál csak? Vagy sehol? Ti hogyan és mit csináltok?
2014. aug. 5. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
én semmivel, most 3 hetes, de jól bírja a gyógyszertári fürdetőt...ha a hajlatokban pirosodna, akkor van itthon olíva olaj, azzal kenném a védőnő tanácsára, fürdetés előtt. de eddig nem volt rá szükség.
2014. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvos által felírt fürdetőt használunk,

a hajlatokat behintőporozom, mert a melegtől kipirosodik

A popsiját szintén gyógyszertári popsikrémmel kenem.

Van gyógyszertári testápoló, de azt csak ritkán használom

2014. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vízbe teszek olajat, nagyon jót tesz a bőrének, csak amikor kiveszem a vízből, mint a taknyos ponty...
2014. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Taknyos ponty :-D


Én fürdés előtt semmivel, fürdővízbe Gabi 2in1 sampon és fürdetőt teszek, fürdés után pedig az egész testét tetőtől talpig Naturlandos hintőporral. Gyönyörű a bőre. De minden baba más és más, pl. lehet a te babád bőrét kiszárítani a sok hintőpor. Nálunk ez vált be.

2014. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ápoltam külön, illetve az első gyereknél még hintőporoztam meg olajoztam 1-2 hónapig, de aztán rájöttem, hogy fölösleges.
2014. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 hós koráig gyógyszertári fürdetővel fürdettük, újszülöttként fürdés előtt olajoztuk. 8 hós kora óta Johnsons fürdetőt használunk, nem olajozom és nem testápolózom max akkor ha úgy érzem szárazabb a bőre. Most 16 hós a kisfiam.
2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!