Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jo a Tescos zöld pelenka,...

Jo a Tescos zöld pelenka, megéri megvenni? Most van akcioba Győrben!

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen mi újszülött korától azt használjuk és teljesen jól zár, gumis elől hátúl, nem tartja pisisen belülről sem nagyon és sok is fér bele.próbáld ki
2010. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Most nagyon jo árban van,ezért gondoltam hogy megkérdezem.
2010. jan. 18. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, mi is ezt használjuk.Egy próbát megér. :)
2010. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hátha jó lesz.

Nekünk kifolyt belőle a pisi :(

2010. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó. Én még csak most próbáltam ki de meg vagyok elégedve vele. De ha nem akciós akkor inkább a liberót veszem meg, mert akkor nem sok az ár különbség. Ilyenkor kell többet venni akciósan, ha megteheti az ember. :)
2010. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik, mint a lila, ami előtte volt. Sztem megéri, én úgy gondolom, van olyan jó, mint egy libero v pampers, v. bármelyik más is. Bár azt is hallottam, hogy nem mindegy, hogy milyen alkatú a baba.
2010. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó,annyi a negativuma amit én észrevettem hogy az előtte forgalomban lévő lilának gumirozott vol ta hátulja ,ennek nem gumirozott.De baromi jó a nedvszívó képessége,mi szeretjük,mindig ezt vesszük,most is bespájzoltunk belőle.
2010. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jobban szerettem a lilát, mint ezt a zöldet. Már többször kifolyt belőle a cucc és annyira jó szagzáró, hogy egyszerűen nem veszem észre, ha bekakilt a gyerek. Rengetegszer kicsípte már a popsiját-nuniját :( Mi inkább 25%-os kedvezményes kuponnal a dm-ben huggiest veszünk, így 40 Ft körül jön ki darabja. Azzal azért egyet értek, hogy próbáld ki, lehet, hogy nektek nagyon jó lesz.

2010. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik mi vagyunk a kivételek! Én ma döntöttem el kb. 5-jére, hogy fogom a zacskó pelenkát és leviszem a védőnőnek, aztán ha tud vkit akinek kell, adja oda neki! Ma a Lányom a tesco-s pelus miatt 3* (!) öltözött át! Nem gondolom, hogy béna lennék, mert a Liberoból nem folyik ki a kaki! Ennek nem gumis a dereka, valószínű ezért nem vált be. De próbáld meg, annyian dícsérik!
2010. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.Egy probát tényleg megér!
2010. jan. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!