Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenéses, hányásos vírusa,...

Hasmenéses, hányásos vírusa, volt a babájának mostanában?

Figyelt kérdés
1 éves,és egy ilyen vírust szedtünk össze.szmektát,normaflórt,és lázcsillapítót kapott.ma csak egy joghurtot ehetett,amibe bele lett keverve a gyógyszer.már nem hányt jó ideje.Szerintetek este kaphat tápszert vacsira,mert ő azzal alszik csak el este,viszont a meleg nem nagyon tesz jót a hányásnak,
2010. jan. 18. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak a meleg, de a tej sem tesz jót. Én ilyenkor inkább teát adok este is ugyanabból a cumisüvegből. Mint most is, mert reggel hányt a 15 hónapos fiam. Nálunk 3 napig nem szoktak tejet adni a hányós, hasmenéses babáknak.
2010. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen.5 hós.mire az orvos elkezdett vizsgálódni,szegénykém maga gyógyult ki gyógyszer nélkül.
2010. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...teát,és rizsnyákot ivott csak.tejet nem.
2010. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megkérdeztem a védőnőt.csak teát kaphat.ezt attam neki lefekvés előtt,de picit langyosítottam neki,hogy megigya.szörnyű napunk volt.egész álló nap csak sír,és sír.aludni csak a kezembe hajlandó.annyira sajnálom.
2010. jan. 18. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom gyógyszer nélkül gyógyult ki belőle,nyugi a te babád is túl lesz rajta.Minél több folyadékot adsz,annál jobban lesz.

Minket mire normálisan kivizsgáltak,rendbe jött.De ez egy hét volt.

2010. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb egy hete gyógyultunk ki belőle, én is és a 14 hónapos kisfiam is. Ugyanazt kaptuk, mint ti. Én úgy vettem észre, hogy az egyébként nagyevő fiamnak az ennivaló nem hiányzott, emiatt ne aggódj, viszont tényleg igyon, amennyit csak lehet.
2010. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!