Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos lányom nagyon...

4 hónapos lányom nagyon aluszékony és "komoly" ma. Front, vagy valami baja lehet?

Figyelt kérdés

A komolyat úgy értem, hogy keveset mosolyog, bambán mered maga elé. Tegnap egész nap vigyorgott, kommunikált.

Ma ehhez képest éles az átmenet. Sír néha (talán éhes ilyenkor, bár 2 óránként sokallom), magához képest kevesebbet mosolyog és többet alszik, mint szokott.


Rossz napja van, front van, vagy gyanakodjak valami másra?


2014. szept. 10. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ma olyan vagyok mint a mosott sz.r, 17 hós kisfiam meg rátett egy lapáttal a mai hisztis, elviselhetetlen viselkedésével... :)

A te kislányod aluszékony és látszatra nincs jó napja, ne aggódj, nem kell ebből többet gondolni, szerintem a rossz idő, fura időjárás miatt van.

2014. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a front. az en fiam ma egesz nap egy tunder volt. nem emlekszem mikor volt utoljara ilyen napunk. :)
2014. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy a front. Az én kislányom mindig jókedvű, a sírást hál istennek nem nagyon ismerem általa, de ma az egész délutánt végig ordította. Semmi nem segített, bármit csináltam vele. Remélem holnapra elmúlik :-)
2014. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!