Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposom a padlószőnyegen...

8 hónaposom a padlószőnyegen hanyatt vágta magát ülésből, nagyot koppant, sírt nagyon. Lehet komoly baja?

Figyelt kérdés
Nagyon kapaszkodik ülő helyzetbe, de még nem tartja meg magát rendesen. Mégis, néha hagyom neki, hogy próbálkozzon. Extra puha, vastag padlószőnyegünk van, ott ültem mellette, de eldobta magát hátra, és picit vissza is pattant a buksija, nagyon beütötte. Akkor nagyon durván sírt. Felvettem, megöleltem, és fél perc múlva már nézelődött ki az ablakon, jó kedve volt. Evett is uzsonnát, és játszik, iszik, elvan. Aggódom, lehet maradandó baja abból, hogy ügyetlen voltam, és nem voltam elég gyors? Nem látszik pukli, megnéztem.
2014. júl. 7. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan már, akkor mit fogsz szólni, ha majd az ágyról/kanapéról esik le?? :)))

Megesik az ilyen, a kutacsa is védi még, semmi baja nem lesz.

Ne is fogd meg, így fejlődik, tanulja az egyensúlyozást éls a határait.

2014. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiam 8 hónaposan megtanult felállni, és nagyon bátor volt mindig is, hiába figyeltünk rá, egyszer-kétszer dőlt mint a krumpliszsák. Ez a kor sajnos ezzel jár, nem tudunk mit tenni. Csecsemőápoló rokonom annyit mondott, hogy ne ez legyen a programunk, hogy megállás nélkül esik, és beveri a fejét, de sajnos kivédhetetlen egy-egy koppanás, ami kell is ahhoz, hogy megtanulja a határokat. Hát a fiam nem tanulta meg, nagyon vakmerő azóta is.
2014. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!