Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol lehet venni a...

Debrecenben hol lehet venni a legolcsóbban a pelenkát? Eldobhatóst, pl. pampers, libero, ezek kb. mennyibe kerülnek és meddig tartanak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Tesco, Rossman, DM itt a legolcsóbbak persze figyelni kell az akciókat. Kuponokkal DM pontokkal stb még olcsóbb. Én ilyenkor 4-5 nagy csomaggal is veszek és elég 2-3 hónapig. A Corában ne vegyél mert ha akcios még akkor is drágább mint máshol.

Pontos árakat nem tudok mondani Liberot szoktam ez a legjobb 3400-4000 körül van. Eleinte több kell 8-10 db, később 5-6.

2008. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy Debrecenben hol azt nem tudom. De mindenhol van azért már Rossmann, Dm, Penny, Profi, Tesco.

Mi eleinte sokáig a Pampersnek a Slees & Play-esét használtuk és a Profiba vettük mert ott volt a legolcsóbb tavaly. Aztán számolgattam és aztán a Pampers Jumbo csomagba akciósan is jó árra jött ki, utána azt használtuk, de aztán kapott egy ilyen zöld belső bevonatot és azt nem bírta a pici így abbahagytuk illetve akkor pont nem volt akciós több ideig. Kipróbáltuk a Rossmannos Babydream-eset is, az is elég jó. Most pedig már a Pennyset szoktuk, de ugye mostmár nagy kell.

Van aki a Tescosat is szereti de csak a rózsaszín csomagosat és van akinek a Lidl is nagyon jó volt.

Szóval majd te neked kell kitapsztalnod.

Én Liberot nem használtam, mert eléggé drága de biztos jó.

Nekem a Pampersből a Jumbo pack-esből 2cs. elég volt egy hónapig kb. persze volt hogy éppen nem, de azért majdnem mindig.

Napi 7-8, később 5-6 elég kb. Kinek mi.

Mindig nézd meg a darab árat az árcédulán. Ma már könnyű összehasonlítani, mert ugye kötelező ráírni.

Kicsi méretben olyan 38-42 Ft/db az jó, nagyobba a 46-48-50Ft/db a jó kb. De lehet azóta ment feljebb az áruk.

Mi most 5-ös méretet használunk a Pennysből. Abban 44db van és 2299ft, azaz db-ja 52ft/db, ez a max. db ár ebből a méretből ami még jó. Ha sikerül akciósan kifogni még akár még Pamperst is tudsz venni ilyen darabáron, illetve akár 50ft/db áron is. Ebben a méretben nézve.

Csak mi azért szoktunk rá igazából a Pennysre, mert mindig itt vásárolunk főképpen és macerás volt mindig menni máshova is. Bár míg kisebb volt legtöbbször a Rossmannba kaptunk akciós Pamperst, Jumbo pack-ot, ami ugye dupla csominak számít kb.

Lehet még kapni, én Brendonban láttam, olyan pelust amiből 3db vagy 5ezerbe kerül, de mosógépben ki lehet mosni vagy több százszor, de amúgy ugyanolyan kényelmi megoldásokkal rendelkezik mint az eldobhatósak.

Én ugyan nem használtam ilyet, de van aki dícséri nagyon.

2008. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Törpibe 31 Ft / db-tól lehet jó minőségű pelust venni, ha van kedvezmény kártyád. Ezek szerint még mindig ők a legolcsóbbak! Itt találod őket: www.torpibababizi.hu
2009. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem a legjobb pelusok DADA nevezetű és a Rossman-os Baby dream. A DADA pelenkát én féláron veszem egy internetes pelenka futár cégtől, velem együtt asszem még 5-en az utcáánkból :) Debrecenben ingyen szállítanak és jobb mint a Pampers...szerintem ez a legjobb!


Ja a cég: Cívis Pelenka


www.pelenkadebrecen.hu remélem jól írtam.

2013. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!