Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zenét szeret babátok...

Milyen zenét szeret babátok hallgatni és honnan tudnék letölteni neki való zenéket?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a kicsim.
2010. jan. 19. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Most lehet érdekesnek fog tünni, de az én lányom Tankcsapdát hallgatott ennyi idősen!:DD
2010. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az én fiam kiskorától zenére illetve ha énekelek neki csak úgy alszik el a mai napig pedig már 1 éves múlt

mostanába csaka zene szól egyetlen egy dal van amit szeret az a honfoglalás erre kb 2-3 perc alatt elalszik.

mi egy cdre kiírtuk ezt a számot 13szor csak elinditom és már helyeszkedik is az alváshoz.

2010. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem alig aludt nappal a bab. 4 hónapos, és csak fél órákat aludt, de abból többet. Állandóany nyűgös, sírós volt. Valamelyik nap ahogy kapcsolgattam a tévét, véletlenül a Mezzo csatornán hagytam a tv-t. Ezen komolyzenék mennek, héha jazz, meg opera. Amikor ezek mennek 2-3 órát alszik egyhuzamban. Érdekes, mert mi egyáltalán nem szeretjük a komolyzenét, de Ő teljesen megnyugszik, amikor ezt hallja!
2010. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
baba-t akartam írni, bocsi
2010. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapos és japán zenét hallgat.


Youtubeon írd be ,hogy : Gokinjo Monogatari opening és hallgasd meg.Ha nem megy akkor énekelem neki ^^

2010. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom a Halász Juditot imádja. Ha meghallja már mosolyog. :) A kedvence a Boldog Születésnapot!

13 hetes kislány anyukája

2010. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ket enek van, amit nagyon szeret, amikor mar semmi sem jo, annyira nyugos, akkor ezeket felrakom, es ugy nezi, hogy a nyala is kicsorog. Most 7 hos, kb harom honapja szereti ezeket.

http://www.youtube.com/watch?v=xgMqqicZZ3c

http://www.youtube.com/watch?v=cd8Ef0qX19s&feature=related

2010. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a sok jó ötletet! :-)

Tankcsapda, hát azt én is imádom :-D

Mindent kipróbálok. Az alvással nincs gond, de sokszor alvások közben is nagyon nyügi, gondoltam hallgatunk valami zenét, hátha jó hatással lesz rá.

2010. jan. 19. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Enyémnek mindegy 10 hónapos, ah zenét hall rázza popsiját. Amúgy meg a Rise Fm szól legtöbbbször.

Jó kis partyzenék.

2010. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!