Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programnak kell lennie...

Milyen programnak kell lennie a gépemen, hogy tudja letölteni zenét a beemp3.com-ról? Mert így csak megtudom hallgatni! Vagy le kell törölnöm a Quick Time-ot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 08:51
 1/4 Jenci ***** válasza:
Ezt nem egészen értem.Nekem is fent van a Quick Time,ennek semmi köze hozzá.Viszont ha beírod az ellenőrző kódot,akkor simán le kell,hogy töltse.
2010. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jobb klikk mentés másként asszem ugy kell onnan letölteni
2010. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem se töli le a bee mp3-ról eddig onnan töltöttem le a zenéket de 1*űen nem engedi most h letöltsem
2010. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jenci ***** válasza:

Na akkor a következő a módja:


1 használj Firefox-ot.Ehhez van egy bővítmény a Video Download Helper.Ha még nincs,akkor a honlapján keresd a bővítmények között.


2 ha beírtad az ellenőrző kódot,és megjelent a letöltési link,akkor kattints rá.Ekkor megjelenik egy új oldal,ahol csak lejátszani lehet.Na itt fog működni az a bővítmény.


A három szines gömbre kattints rá--ez forog felül az oldal címe előtt--és csak húzd tovább az egeret a megjelenő címre.Ekkor oldalt előbukkannak a lehetőségek és ott már csak a Download-ra kell kattintani.

2010. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!