Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kire hasonlít a Babád? (Anya,...

Kire hasonlít a Babád? (Anya, Apa, Nagyszülők? Külső ill. belső tulajdonságok terén? )

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Külsőre, belsőre szó szerint az apja!!!Még a körmük is egyforma!Belőlem semmi nincs!Sajnos!3 éves kisfiú
2010. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

5 hós kislány,külsőre,belsőre tiszta anyja.Azaz én..:-D

Lesz nekem jajjj...

2010. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mind 2 kisfiam külsőre inkább apa(fejforma,körmök),

de az orruk olyan turcsi,mint az én anyukámé volt,az ujjaik hosszúak,mint az enyém,és picit kiáll a fülük,mint apukámnak.

Inkább a belső tulajdonságaikban hasonlítanak rám,bújósak,érdekli őket más,nem önzőek,szeretik a könyveket,állatokat

2010. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Külsőre: a férjem rokonai, barátai szerint, tiszta apja, az én családom barátaim szerint pont olyan mint én voltam. :)

Belsőleg: pont olyan, mint én, örökmozgó sajtkukac, tuti akaratos és öntörvényű lesz, kis uralkodó típus, de egy szavam nem lehet, végül is az én lányom. :)

A férjem elmondása szerint, ő egy tejbetök kisbaba volt, ahova tették ott maradt csendben egész nap. A kislányom meg folyton mozog, jár keze lába, sír ha valami ne úgy van ahogy ő szeretné, p.l ha leteszem, de ő ölben akar lenni. Kis terrorista. :)

13 hetes kislány anyukája

2010. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamra mondták már hogy tiszta apja, azt is hogy tisztára olyan mint én, meg azt is, hogy mindkettőnkre hasonlít. Jó, mi? Mindenki mást lát benne... A kislányomra viszont a legtöbben azt mondják, hogy a férjemre hasonlít.
2010. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre apa és papa.De természete az enyém.Nem is bírok vele.Amúgy 1,5éves kislány.
2010. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak az orra és a szája az enyém amúgy az apukájára hasonlít és az én apukámnak ( tehát a nagypapának ) a vonásait is látom benne. Belső tulajdonságait tekintve teljesen rám hasonlít.
2010. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

külsőre én és apám. azért látszik az is, hogy a férjemtől van. :)

belsőre nehéz megmondani, még csak 10 hónapos, iszonyatosan mosolygós, derűs, vidám, huncut... nemtudom. a férjem egy antiszociális, én meg egy pesszimista állat, szóval ez rejtély :))))

2010. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hós a fiam. Tiszta apja mindene, csak a szája az enyém, de még a füle is úgyanúgy eláll a kis drágámnak! :)))))))))))))
2010. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam tiszta apja illetve apai nagyapja. Rám külsőleg egyáltalán nem hasonlít. Barna hajú, barna szemű vagyok, Ő szőke, kék szemű.
2010. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!