Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszésnél a külső és...

Császármetszésnél a külső és belső varratok ugyanott vannak? 35hetesen sokat szúr a külső varratom felett 2-3cm-rel, ugyanolyan vonalban mint a vágás helye. Ez lehet a belső varrat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár lehet is, 35 hetesen már tutira nem ugyanott van a méheden a heg, mint előtte. Azért ha nagyon fáj, szerintem menj dokihoz.
2011. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem nem császároztak, de varrtak már össze pár helyen (nyílt törés, stb) belső varratokkal is, és én is sokszor van, hogy a sebhelyeim környékén érzem a fájdalmat, nem konkrétan a sebhelyemnél. A 2-3 centi meg egyáltalán nincs messze tőle, lehetséges az is szerintem, hogy hosszabban varrtak össze belül, mint a külső varrat, vagy azt több öltéssel kellett összeölteni, mint a külsőt.
2011. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. 3 hete császároztak, és pont tegnap beszélgettem a szülésznőmmel. Ő magyarázta mikor a hegről beszélgettünk, hogy nem ugyan ott vannak a hegek. A külső már nekem is rendben szinte alig érzem, de a belső egy 3-4 cm-el feljebb van. Az még érzékenyebb. Külön varrják a méhet, a belső izmokat, és a külső bőr réteget.
2011. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!