Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érjem el, hogy a10 hetes...

Hogy érjem el, hogy a10 hetes lányom ne akarjon ülni? A védőnő és a doki is mondta, hogy erről le kell szoktatni, mert még nem bírja az izomzata.

Figyelt kérdés
Ha például a kezembe van és felém néz akkor is végig tarja magát ha megfordítom akkor meg húzza fel magát ülésbe,ha visszateszem a vállamra vagy a kezemre a fejét ordít. Ezt már 3 hete csinálja.
2014. szept. 16. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Mivel, ahogy írtad is, magától nem tud ülni, ezért úgy, hogy ne ültesd. Sokat legyen a földön, keveset pihenőszékben. A földón nem tudja magát felhúzni.

Nyugodj meg, ezen sok szülő és gyerek átmegy. Ha sokat hagyod neki, hogy ülő pozícióban legyen, akkor persze, hogy nem órül neki, ha nem engeded. Majd felfedezi a forgást, es akkor az fog neki tetszeni.

2014. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
[link] Én is azt mondom mint az első,annyi hogy az ágyhoz húzzál ki sok érdekes csörgő zörgő dolgot amivel eljátszik és elfoglalja magát .Eltereli a figyelmét a felüléstől.Érdemes esetleg venni ilyen babatornáztatót ami leköti.Sokféle van.
2014. szept. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd sokat hason, azzal fejlődik a hátizma a legjobban az üléshez, hogy emeli magát sokat.


Egyébként, ha nem kényszeríted rá az ülést, nem fog tudni még ülni.


Nekem azt mondták, hogy amit a baba magának csinál, az nem baj, ha én erőltetem neki, az baj.

2014. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd hasra minél többet, mert így fejlődik a mozgása.
2014. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!