Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nedves a fiam ruhája?

Miért nedves a fiam ruhája?

Figyelt kérdés
4 hónapos majdnem mimden èjszaka öltöztetni kell, mert az oldalánál vizes a ruha. Pedig Pamperst használunk, ès alig van a pelenkában pisi mikor kiveszem. De akkor hogy kerül az oldalára a nedvesség?

2014. szept. 17. 04:31
 1/8 anonim ***** válasza:
anyatejes? oldalfekvesben szoptatod? nekem mindig csöpög a tejem abbol a mellből amiből épp nem szopik, amikor a másikból etetem, vagy ha nagyon tele van a mellem es felsír vagy csak a szoptatasra gpndolok (tejleado reflex a neve de errol biztosan hallottal). na és amikor eszik a combja feletti resz oldalt pont a mellemnel van és rácsöpög, ilyenkor tenyernyi vizes folt.van ott :) nem ez van nalatok is?
2014. szept. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is sokszor mellèment a pisi. Valószínü nem zàr rendesen a làbànàl a pelus.

Ellenörizd mindig hogy alaposan eligazítottad -e a gumìrozàst.

2014. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 igen volt igy de már rájöttem, mindig teszek alá vmit. Lehet a 2esnek van igaza :)
2014. szept. 17. 07:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a pampers pelusban nem maradt meg semmi, csak a ruháján.

Soha többet nem is használtam.

Nem szívott fel semmit, olyan volt mintha nem is lett volna rajta pelus.

2014. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Figyelni kellett, hogy pelenkázásnál a kukaca lefele álljon, mert amikor félrecsúszott, akkor folyt ki a pisi.
2014. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit szukebbre zard a pelust. Ha ugy fekszik kicsit elallhat a hasatol es ha akkor pisil kifolyhat.
2014. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kukaca valóban lefele kell hogy álljon különben kilövelli a pisit, a pelusban meg alig lesz:)
2014. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, szintén kisfiam van és szintén Pamperst használtunk ennyi idősen. Nem minden este de minden másnap volt ilyen kb... Mi pelust váltottunk éjszakára. Én próbáltam már mindenre figyelni, a fütyijét mindig helyes irányba raktam és minden gumirozást megigazítottam, már szorosabbra csatoltam a pelust de semmi változás nem volt.

Aldis pelust vettünk és az sokáig jó volt éjszakára.

2014. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!