Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám sokat öltöztetem mert a...

Babám sokat öltöztetem mert a nyáltól mindig nedves a ruhája. Ezeket mindig kiterítem mosás előtt, de most valahogy nem ez történt csak bedobtam a szennyesbe. A színes rugi nyaka fekete foltos lett gondolom penész. Kuka, vagy mivel lehet kimosni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam így,de bizti kidobnám. Mivel jöhet ki? Talán színes ruhákhoz való clorox vagy wanish.
2009. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom próbáltad-e már a nyálfogó előkét. Kisebb, mint az evéshez való és általában patentos. A Tesco-ban 5 db 1000,-. És elég csak azt cserélgetni.
2009. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. jún. 12. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, de van megoldás, nekem bevált! Be kell áztatni töményen ecetbe a foltot, közben egy párszor folteltávolítósan mosógépben (ne töményen az anyagra!!) ki kell mosni, még egy kis ecetes áztatás, utána mosd ki kézzel, sima szappannal a foltot - jól dörgöld meg - majd még egy mosógépes akció, és kész is. Ja, és közben azért kitettem néha száradni, és nagyon vasalgattam, de ez az egész nagyjából másfél hétig tartott csak. És persze színes ruhánál:)))
2009. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2009. júl. 21. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!