Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire passzirozzam az...

Mennyire passzirozzam az ételt kislányomnak, ha még mindig egészben jön ki sok minden?

Figyelt kérdés
14hónapos-de csak két foga van. a borsó,szőlő,stb egészben jönnek ki,mennyire pépesitsem?
2014. szept. 18. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell passzírozni, nem gond, ha úgy jön ki. Örülj neki, hogy eszi a darabosat!
2014. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi abban a jó, ha nem tudja megemészteni?

Én teljesen pépesen adnám. Logika: két foggal nem lehet normálisan rágni, ezért nem is emésztődik jól...

Az én babám 1 éves, 8 foga van, de még neki sem adok darabos dolgokat igazán, inkább csak villával összetörve, ami ugye nem pépes, de nem fog se belefulladni se egészben átmenni rajta.

2014. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen-én is arra gondoltam,hogy nem tudja megemészteni-és akkor talán fájhat a pocakja.az evéssel semmi gond-bármit bármennyit megeszik,nem azért pépesiteném.
2014. szept. 18. 09:49
 4/4 Gabi86 ***** válasza:
Az idős embereknek sincs foguk mégsem pépeset esznek.de mindenk maga tudja.9 hós kora óta eszik darabosat a lányom és csak négy foga volt.sőt sülthúst pl már 1 éves kora óta eszi úgy hogy összevagdalom neki.
2014. szept. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!