Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznalnatok olyan babakocsit...

Hasznalnatok olyan babakocsit kisfiunak ami alap szinen barna da van rajta rozsaszin diszites?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kisfiúnak ilyet nem vennék, de ha ilyet örökölne a nővérétől vagy kapnánk, akkor használnám. egy kisbaba nem tudja, hogy színek nemre vannak felosztva, az emberek meg akkor is megkérdezik majd, hogy "kislány?" ha full kékben van... :)
2014. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Teljesen lényegtelen számára a szín. A többi ember véleménye meg engem nem érdekel.
2014. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az ebayen arveresen nyertem nagyon olcson egy maclaren tecnno xlr et.van benne egy kis rozsaszin ,de nekem nagyon tetszik szuper kocsi.
2014. szept. 18. 11:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért ne? A szín miatt?

:D :D :D

2014. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között simán használnám, bár boltban én sem venném meg, ha van más színű is. :) De ha nagyon zavar, akkor megpróbálhatod "eltüntetni" egy matricával. Egyébként abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy aki kislánynak akarja nézni, az nem a rózsaszín minta miatt lesz... A fiamnak sötétkék babakocsija volt, ő is abszolút fiúsan felöltözve, de mivel szőke göndör haja és hatalmas kék szeme volt, a pofiján gödröcskékkel, mindenki megcsodálta, hogy "Milyen szép kislány!". Nem győztem mondani, hogy amúgy fiú, de köszi. :D
2014. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En ezt eladnam es vennek egy semleges szinut.
2014. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kislányomnak tök csajos színű babakocsija volt,általában rózsaszín ruhában,de mindig megkérdezték,hogy kislány,úgyhogy szerintem tök mindegy milyen színű a babakocsi.
2014. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2014. szept. 18. 13:24
 9/13 A kérdező kommentje:
ilyen a babakocsi
2014. szept. 18. 13:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nyugodtan tologathatod a kisfiad. Egyedül a kupolája, ami túl rózsaszín, de csak belül. Amúgy teljesen rendben van. A rózsaszín amúgy is elég nagy divat lett újabban a férfiak körében, úgyhogy aki látja, lehet, hogy azt gondolja direkt választottad ezt. :)
2014. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!