Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 éve próbálok szőke lenni,...

1 éve próbálok szőke lenni, bármit veszek mindegyik hajfestéktől vörös vagy sárga lesz a hajam. (alap hajszínem barna) ajánlatokat elfogadok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hamvas hajfestéktől pl 9.1 lehetetlen hogy sárga legyél.

Ilyesmi festéket keress:


[link]


Ez pl alfaparf 9.1 ez szép hamvas.

Ezzel még mixtonra se lesz szükséged.

Vegyél kallos hamvasító folyadékot Ezt fél liter vízzel keverd el, és öblögetsd a hajad vele míg eléred a kívánt színt.

Ha ez még mindig nem lesz elég akkor vegyél egy szürke mixtont és biztos hogy nem leszel sárga.

Tapasztalat,én is eredetileg barna vagyok de így nem sárgulok.

2013. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kallosnak van szuper mixton-ja amúgy és csak párszáz forint:


[link]


ez a száma.

Ezt kell hajfestékhez keverni.

2013. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt van nagyban:


[link]

2013. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én feketéből lettem a legvilágosabb szőke fél év alatt. Amikor a hajam már 8as volt akkor leszívtuk szőkítőpor+9%oxival. Ekkor nekem is sárgás volt egy picit a hajam,de rá kell menni loreal vagy londa 10.1-es szőkével + 12% oxi. Ezt a hajadon hagyni minél tovább kb 50-60percig. Ettől tuti fix hogy nagyon szép szőke leszel!!!!Szerintem neked is újra le kéne szívni és rámenni! Ha ezt így csinálod nem lesz semmi gond!
2013. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!