Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba főzelékébe...

9 hónapos baba főzelékébe tehetek tonhalat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeintem igen. Jó ötletnek tartom.
2008. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Evett már halas főzeléket (Kecskeméti gyártmány), de szeretném magam is elkészíteni. Csak féltem eddig a szálkától, de a konzerv tonhalban ugye nincs szálka? Gondoltam átmorzsolom az ujjaim között, mielőtt a főzelékbe teszem. Remélem jó lesz neki.
2008. aug. 9. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

A konzerves tonhalban elég sok a só, bár lehet, hogy van sótlan változatban is, azt nem tudom...

Szóval a sóval azért légy óvatos!

2008. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Picit én meg szoktam sózni a kajáját amúgy is, de akkor amiben a hal van, azt nem sózom, meg több vízzel főzöm, hogy ne legyen túl sós. Köszike!
2008. aug. 10. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Lehet,hogy bébiételben van halas. Sok minden van amit egyébként nem adnál. Halat NEM adunk 1 éves kor alatt,a szálka miatt. A Konzerv tonhalban is lehet szálka és bizony lehet baj. De ami fontosabb NAGYON SÓS ÉS NINCS SÓTLAN. kisbabák ételét pedig nem sózzuk!! SEHOGY.

Megterheled a veséjét és korai vesebetegséget okozol.


Tehát ha halat akarsz adni adj bébiételben, mert az egészen más technikával készül mint amit te otthon kutyulsz. Vagy inkább ne adj semmilyen halas dolgot.

2008. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mondjuk én otthon nem "kutyulni" szoktam, hanem főzni.
2012. márc. 3. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!