Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

2hónapos a kislányom.

Orvos felírta tápszerrel etetem (Milumil 900 g)mert 5hét után már semmi tejem nem volt:( És anyatej mellé is kapott tápszert.

Azt olvastam kismamáknak szóló kis könyvekben, hogy 6 hetes koruk után megnövekedik az étvágyuk.

Ez világos, de ma reggeltől majdnem másfél óránként eszik, de maximum egy-egy étkezéskor 70-80 mg tápot.

És sírva kell fel másfél óra múlva.Nem lázas, rendes a kakija-pisije.Ahogy látom a pocakját fájdalja.

Hasznos ilyenkor az édesköménytea vagy az espumisan emulzió csecsemőknek?

Egyáltalán mit tudok csinálni?Hogyan etessem hogy ne legyen másfél óránként megint éhes?



2014. szept. 22. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a köményteát, és próbáld húzni az időt, mert az sem jó a pocijának ha ilyen sűrűn eszik.

Ha meg nem válik be, lehet tápszert kell majd cserélni.

2014. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen egy pár nap. Csak ő szopizik. Teljesen készen voltam, hogy miért csökkent az étvágya. Nem evett egyszerre csak 60-80 mg-ot, de sűrűbben kért. Utána pár nap után helyre állt minden magától.
2014. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!