Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miert van az hogy...

Szerintetek miert van az hogy a 8 honaposom egesz nap sir?

Figyelt kérdés
Semmi jatek nem koti le, allandoan dajkalnom kell, meg vinnem magammal. Semmit nem tudok trole csinalni, mert ha leteszem akkor sir. Vittem orvoshoz is, de semmi baja. De en felek h megis van neki valami baja. Szepen eszik, mellette szopik is meg.
2014. szept. 23. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha rájössz, írd meg, mert a 7,5 hónaposom egy igazi hisztigép.
2014. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én már nagyon sok ilyesmi kérdést tettem itt fel. Kezdetektől ilyen a fiam és senki nem tudja az okát, semmi baja neki sem, mert mindenhol voltunk már vele. Sajnos, ők ilyenek, talán most 1 fokkal jobb időszakban vagyunk. De kb 2 hete, egy hónapon át olyan sírós volt, hogy azt hittem megkettyenek már.
2014. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
en is neha ugy erzem mar, meg azt hogy rosszul csinalom.egyszeruen meg a wc-re is vinnem kell.felek hogy maszni sem tanul meg mert alandoan kezben van.a tietek maszik?
2014. szept. 23. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért ilyen, mert állandóan felveszed. Hagy, hogy egyedül játsszon és ha sír, ne törődj vele. Néhány nap után egyedül is játszik majd.
2014. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Első vagyok.

Igen mászik, a napokban tanult meg állni. Mondjuk nekem második gyerkőc, így mindent eltanul az elsőtől, amit csak lát.

Nem mellesleg itt a front (megint) és kezdődik a szeparációs szorongás is.

2014. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mi az a szeparacios szorongas?
2014. szept. 23. 15:10
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Jól csinálod, nyugodj meg. Egyrészt a szeparációs szorongás korszakában van, tehát teljesen normális, ha rád van cuppanva. Persze erővel le lehet állítani, meg magára lehet hagyni és a bizalmát is lehet veszíteni. Ezen kívül fogzik, rengeteg inger éri és folyton tudnia kell, hogy még megvagy.

Egyikőtökkel sincs semmi baj. A baj csak annyi, hogy ilyenkorra kimerül az ember, aki teljes odaadással csinálja. Én legalább is ilyenkor szoktam kipurcanni. Egyelőre 3 van.

2014. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kosz, megnyugtattal.igen jonnek a fogacskak is sorban,2kinn van.nincs szivem hagyni sirni, igy allandoan viszem, dajkalom
2014. szept. 23. 15:14
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

az amikor el kezd félni attól, hogy ha nem vagy ott, nem is létezel. Ezért visít, ha kimégy a szobából. Mellesleg "8 hónaposok szorongása" néven is ismert.

Akik már korábban elvesztették sírni hagyás okán a gyerek bizalmát talán már ezzel sem küszködnek.

szal teljesen normális pszichés fejlődés.

2014. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ertem, koszi
2014. szept. 23. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!