Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónaposom beteg, és ma...

22 hónaposom beteg, és ma egész nap aludt. Normális lehet ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
4 napja lázas, csúnyán köhög és folyik az orra. Az orvos csak lándzsás utifű szirupot, Nasivin orrcseppet, és Calcimusc ampullát (ezt a torkára) javasolt. Eddig is bágyadt volt a láztól, de nem aludt többet,mint egyébként. Ma nem is volt már lázas, mégis egész nap aludt. Nem evett, alig tudtam belediktálni egy kis folyadékot, és ha nem aludt, akkor csak sírt.
2011. márc. 23. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Az a jó ha sokat alszik! Az én fiam ha beteg átalussza majdnem az egész napot. Ne aggódj. Jobbulást!
2011. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem konzultálj a dokival, mert nehogy kiszáradjon. Az alvás lehet a kiszáradás jele is. Bár, ha nincs láza, akkor talán nem, akkor lehet, hogy az elmúlt 4 nap kifárasztotta, és most jött ki rajta.
2011. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!