Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom hogy hasmenése...

Honnan tudhatom hogy hasmenése van a 6hetes fiamnak?

Figyelt kérdés
az utóbbi 3 pelenkába híg, de nem vizes széklet volt, nagy nyöszörgés árán sikerül neki, tegnap szélcsöveztem is és akkor is csak úgy sugárban jött ki. büdös is, ami eddig nem volt. az elmúlt 1-2hétben nem eszi meg az adagját és sokat kibukik, és szinte egész nap jön vissza a kaja, 2-3 textilpelust simán összepiszkol egy nap. aggódom picit, mert egész nap nyügös, tátog, észre vettem hogy bekapja az öklét. próbálom etetni épphogy eszik..stb nem lakik jól, nem alszik napközben épphogy bóbiskol éjjel is 2 óránként felkel...stb...jelenthetnek ezek valami bajt? javában tápszeres, mivel voltak kiütései össze vissza próbáljuk a tápokat lehet amiatt?
2014. szept. 23. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne beszélni a védőnővel. Ha sokat nagyon hígat és büdösrt kakál, azaz átmegy rajta a tej akkor hasmenése van. A bukás élettani. Adj neki hasfájós bukós tápszert pl Nestlé Lactogen Harmony.
2014. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen tápszereket?


egyébként a váltásnál lehet hasmenés, de mit kap most és előtte miket?

gyerekorvos is segíthet.

2014. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát a tápszerek...

kezdtük sima milumillal, nem volt semmi baja, azt mondtam a védőnőnek hogy fáj a hasa (első baba és kicsit tanácstalan vagyok) és írt fel milumil komfortot. nah ebből 1-2x adtam neki, kínszenvedés volt lenyomni a torkán. akkor emiatt vettünk beba ha-t, lehet ettől lettek kiütései, így a doki írt fel milumil peptit, hát ez sem izlet neki, így (mivel még a használata előtt elmúltak, szépültek a kiütései, nem tartottam fontosnak hogy ezt igya) kértem másikat és a doki a milumil ha-t írta fel. hát ez sem a kedvence, vagy csak ennyire nincs étvágya.


olvastam valahol hogy kell a pocaknak idő amíg átáll a tápról tápra...de ideje sem volt. szerintetek??

2014. szept. 24. 06:38
 4/5 anonim ***** válasza:

mi a beba ha tápszerével kezdtük, de fájt a hasa tőle, nem tudott kakilni stb.

A milumil ha tápszert vettem kipróbálni és pár nap múlva teljesen látható volt a különbség. Szerintem az egy nagyon jó tápszer, több ismerősöm is annál kötött ki.

Csak azért írom ezt, mert lehet tényleg csak sok volt neki a váltogatás és kell neki még kis idő, hogy megszokja.

(az enyémnek a puki volt nagyon nagyon büdös a beba tápszernél, de hasmenésre nem emlékszem.)


Egyébként van most ilyen hasmenős járvány is, a sógornőméknél a 6,hós és a 2 éves is átmnet rajta, nem voltak betegek, de a hasuk ment. Ki is csípte őket, szóval még ez is lehet az oka a tiédnél is. Az orvosotokat meg tudod kérdezni erről, hogy mit tanácsol, meddig várj hasmenésnél.

2014. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom Milumil Komfortot kapott, utána elég szépen lecsengett a hasfájása. Tápot csak néhány nap után szabad váltani, egyébként nincs ideje megszokni és a váltogatással túlterhelődik az emésztőrendszere. Úgyhogy ne kapkodj, ha egyet kipróbáltok, legalább 3-4 napig kapja, utána látszik csak, hogy használ-e.
2014. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!