Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lejárt popsikrémet lehet még...

Lejárt popsikrémet lehet még használni?

Figyelt kérdés
Gyógyszertári popsikrémet használunk, ez az első doboz, és jövő hónapban lejár a szavatossága, de még majdnem félig van, pedig minden pelenkázásnál kenem a baba popsiját. Írassak fel szerintetek inkább másikat vagy ezt el lehet még használni?

2014. szept. 24. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Persze, hogy lehet, semmi baja nem lesz.

(Ha mégis, akkor látni fogok rajta, hogy kicsapódik, akkor már értelemszerűen ne használd, de az normál esetben sokkal több idő után következik csak be.)

2014. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha megromlik büdös is lesz én is akkor cserélem.
2014. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Soha semmilyen lejárt terméket nem használtam a gyerekemnél. Később sem, nemhogy csecsemőkorban.
2014. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Egyszer bekentem az arcom lejárt krémmel és lehámlott a bőröm. Én inkább kidobnám.
2014. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd!Szerintem semmi baja...de most őszintén!!??Mennyibe is kerül??2-300 ft??Én ennyiért nem kockáztatnék,íratnék újjat!!!
2014. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!