Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreink fognak születni 2...

Ikreink fognak születni 2 lány. Nevekben kérnék segítséget. Szerintetek?

Figyelt kérdés

4 név van és nem tudjuk melyik legyen légyszíves segítsetek!

Dorottya,Rita,Kamilla,Orsolya

Férjem vezeték neve: Draxler

Előre is köszönöm a válaszokat!

21/l



2014. szept. 24. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok a csajszikhoz. (egy ffi ismerősöm szerint: majd ha eljön az ideje dupla mennyiségű tampont meg tisztaságit kell venni apukának)


Na szóval. Szerintem Orsolya és Dorottya.

2014. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Dorottya és Rita. De én a vezetéknév mellé valami sokkal lágyabb és rövidebb keresztnevet választanék szívem szerint, nem ilyeneket.
2014. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
A Rita elég nyelvtörős lenne,mivel a családnév is "r"-re végződik. A Draxler Dorottya nagyon tetszik, nekem olyan szép kerek, dallamos hangzású, megállja a helyét gyerekként is, meg simán jól hangzana, ha pl. egy ügyvéd mutatkozna így be. :) A Dorottyához pedig szerintem az Orsolya áll legközelebb ezen nevek közül, mármint "dallamában", de mégis más, tehát nem túl összecsengő, hogy pl. ne lehessen megkülönböztetni őket. De a Kamilla is tetszik, mivel önmagában nézve szép név. Szóval ha csak simán azt kell mondani melyik kettő a leginkább nekem tetsző, akkor a Dorottya és a Kamilla. :) De mivel a ti gyereketek lesz, így ízlelgesd kicsit a neveket, képzeld el, hogy így hívják. Egy idő után meg fogod érezni melyik számodra a megfelelő! :) Gratulálok a kiscsajszikhoz! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!
2014. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ha muszáj ezek közül, akkor Kamilla és Orsolya.

De szerintem magánhangzóval kezdődjön inkább mind a két keresztnév, így is elég nyelvtörős a vezetéknév magában is.

2014. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Dorottya és Orsolya. Hangzásilag hasonlóak, illenek egymáshoz.
2014. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Kamilla es Dorottya.
2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Kamilla és Orsolya.
2014. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Orsolya és Dorottya. A Kamilla is tetszik, de az előbbi kettő olyan szépen cseng együtt :)
2014. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Draxler Orsolya és Draxler Dorottya :)

Vagy még esetleg Draxler Dorottya és Draxler Kamilla.

2014. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

miért nem Luise és Lotte ? :)


én Dóri és Ritára szavazok :)

2014. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!