Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 9 hoapos babanak...

Adhatok 9 hoapos babanak gyori edes kismackot? (gyumolcsosset)

Figyelt kérdés

#baba #gyori #kismacko
2014. szept. 25. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Én még a másfél évesemnek se adok semmi cukrosat.

9 hónaposnak eszembe nem jutna!

2014. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Mi nem adtunk neki. Felesleges cukorbomba rengeteg mesterséges műcuccal. Nem vagyok egy bio-öko mama, de ennyi idősen még nem adtunk semmi ilyen nasit. Maximum belenyalhatott a fagyinkba, ha a városban sétáltunk, vagy kapott kisfalat kalácsot, ha sütöttem, de ebben a korban még semmi szükség az ilyen nasikra, se tejszelet, se túró rudi, se semmi gyerekeknek szánt termék.
2014. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
en se vagyok biomami, de egy 9 hpbnaposnak meg tul korai minden szempontbpl. az ilyen cukros nasik megismereset szerintem jobb addig huzni a gyereknel, ameddig csak lehet. a fiam 14 hos, meg mindig nem adok neki ilyesmit
2014. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Miért akarsz neki ilyen vacakot adni?

Akkor inkább gyümölcsöt.

2014. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 1 éves szülinapjára kapott ilyet először a tortára marcipán helyett,de nem egyedül és nem is egyszerre ette meg, összesen 2 alkalommal adtunk neki ilyet, a 2.-at a mamájától, ritkán előfordul, hogy kap valami édességet, de nem sűrűn, még most is kicsit korainak tartom, nemhogy 9 hónaposan. Talán tojás is van benne, amiatt sem és a sok ízfokozó mű adalékanyag miatt sem. De ha kaptátok és nincs szíved úgy megenni, hogy őt kihagyod, törj le belőle neki egy pici darabkát kóstolónak, attól nem lesz baja.
2014. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Az ég világon semmi baja nem lesz tőle!!! Sok paramami :D

Gondolom ti az almát is a kertből szeditek, nem a tescoból :D

2014. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
én nem adnék neki.
2014. szept. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem adnék ennyi dosően pláne.

Kapnak a gyerekim édességet többet, mint zseretném, de ezt ennyi idősen nem.

2014. szept. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Semmi baja nem lesz tőle, igaz. És? Mi jó van benne a számára?
2014. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
az érlelővel permetezett almában mi a jó? :) Ennek ellenére én nem adok ilyesmit az én lányomnak, de én sok zöldséget és gyümölcsöt a kertből hozok. Nem kell itt fröcsögni.
2014. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!