Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12-13 hónapos babátoknak...

12-13 hónapos babátoknak milyen gyakorisággal adtok túró rudit, Dörmi kismackót, bolti krémtúrót, üveges tejbegrízt? (ha adtok már ilyeneket. )

Figyelt kérdés
Magyarul ilyen nasi féléket....
2010. aug. 15. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 14 hónapos,krémtúrót szoktam adni neki,vettem neki 1X Babylove vaníliás tejbegrízt,nem ízlett neki.

Tegnap kipróbáltuk a Mülleres tejberizst,azt viszont imádta

A Danoninót szintén 1X próbáltuk,de majdnem kihányta:(

Apa szokott neki főzni otthon tejbegrízt,azért viszont odáig van

2010. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Dörmit még nem adtam neki, de krémtúrót minden 2. 3. nap bevág kettőt egyszerre. Krémtúró mellé nem szoktam adni túró rudit, mert a túró elég nehezen emészthető. De t.rudit is eszik heti 1x.

14,5 hós kislány anyukája

2010. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12 és fél hónapos, hetente 2-3 alkalommal kap túrórudit, 1-2 alkalommal krémtúrót.

Üveges tejbegrízt nem kap, amióta betöltötte az 1 évet, azóta nem kap bébiételt, kapja, amit mi eszünk.

2010. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17 hós heti 3 turo rudi

es majdnem minden nap kap babajoghurtot, amibol havi egyszer csokisat veszek :)

meg a tigrises kisjoghurtot is szereti, (olyan mint a danonino, de ezt imadja, a danoninot nem ette), szoval abbol is heti 3

2010. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én fiam most lesz 1 éves, bevallom ezek közül, amiket felsoroltál még semmit nem kapott. Nem éreztem eddig azt, hogy ilyeneket kéne adnom neki.

Nasi, amit próbáltam babajoghurt, de azt nem eszi meg. Babakekszet szoktam neki adni, meg ropit, de utóbbiról leszedem a sót. Nagyon szereti a ropit.

És hogy milyen gyakran? Változó. Arra ügyelek csak, hogy ne legyen minden nap nasi, ne szokja meg. Persze van, hogy több egymást követő nap is kap, de nem a hét 7 napján.

2010. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13,5 hónapos, üveges tejbegrízt kap, azt nagyon szereti, ezen kívül babayoghurtot és sajtokat.
2010. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!