Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sheavaj, mint popsikrém?

Sheavaj, mint popsikrém?

Figyelt kérdés
A kisbabám bőrét kicsípte a kaki, pedig viszonylag hamar kicseréltem a pelusát (20 perccel elôtte szaglásztam meg, akkor még nem volt semmi). Utána sudokrémet használtam, de csak napról napra romlott a helyzet. Az sem segít, hogy gyakran pisil keveset. Aztán megelégeltem, és bekentem sheavajjal, de anyukám lebeszëlt róla, hogy tovább használjam..(nem hisz a natúr dolgokban, a gyógynövényes teáimtól is undor kerülgeti. ja igen, talán azërt, mert 1 csepp teafaolajjal kevertem, de a saját sebeimre is azt kenem, mert fertőtlenîtő, gombaölő hatása van.) Azóta nappal hintőporozom, gyakrabban cserélek pelust, este Neogranormonnal kenem, nappal javul is, de reggelre megint csúnya a kis bőre :( Este bekentem gyógyszertári popsikenôccsel, de le is kellett mosni, mert nyugtalan volt, és a pelusához nyúlkált a lánykám. A Neogranormon kifogyott, a tartalék szôrén szálán eltűnt, ezért kínomban újra a sheavajhoz nyúltam. Az legalább biztos nem irritálja. Szerintetek kenhetem azzal? Nappal ugyanúgy hintőporozni fogom szeríntem.
2014. szept. 28. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A shea vaj a legjobb
2014. szept. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hintőport nem nagyon ajánlják, szerintem maradj a sheavajnál inkább.
2014. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sheavaj e legnormálisabb a felsoroltak közül. De a lényeg inkább ott van, hogy mitől van. Vagy a pelust érdemes lecserélni egy másik márkára. Vagy abban van a probléma, amit megeszik vagy amit te megeszel, ha még szoptatod.
2014. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A natur sheavaj szuper!

Én most is ezt használom sokszor, sőt, ha télen kiszárad a kezem, arcom, magamat is azzal kenem és a lányom arcát is.

Anyukád tudatlansága ne gátoljon a jó dolgokban, bízz magadban!

Anno a Sudocrem amúgy nekünk se vált be mikor fogzáskor iszonyat sebes lett a lányom feneke.

A sok szellőztetés segített leginkább és közben sheavajjal kentem a bőrét.

2014. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Ne!!! Diofele, ha van hajlama a mogyoroaloergiara, ez nagyon csunyan belobbanthatja. Az allergen hatasa miatt nem szabad bizonyos eletkor alatt hasznalni. Kesobb tenyleg jo szolgalatot tesz, de korai idoszakban meg tul kockazatos a hasznalata.
2014. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a natur shea vaj nem rossz szerintem, de semmikepp nem kevernem teafa oljjal, mert az amellett, h fertotlenit, szarit is es ez a hatas a babapopsinal kifejezetten hatranyos
2014. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a gyogyszertari nekem sem valt be. ha nagyon lobos, probald ki a boraxot a naturlandtol. a kisfiam feneket mar 2-3 hasznalat dendbe teszi
2014. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!