Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dolgokat vennél figyele...

Milyen dolgokat vennél figyelembe, ha te választhatnád ki a gyereked születésének napját?

Figyelt kérdés

Csak egy kis hülyéskedős kérdés. :) Programcsászárom lesz, az orvos adott ez bizonyos intervallumot, amin belül választhatok napot.


Én ezekre gondoltam:

- ne essen olyan névnapra, ami van a szűk családban, vagy szeretnénk később

- ne essen senki szülinapjára a szűk családból

- a 18. szülinapja péntekre essen

- esetleg legyen hétvégén a műtét

- ne legyen durva katasztrófa napja a születésnapja vagy ünnepé (mint mondjuk szept. 11. vagy a karácsony)


Eszetekbe jut még valami? :)


2014. szept. 28. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Pont nem érdekelne, hogy milyen napra esik, az orvosra bíznam, max annyit kérnék, hogy inkabb het elején, korai órákban legyen. Mondjuk az en gyerekem penzptek délután szuletett, igaz nem programozott, hanem sürgősségi császárral.
2014. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem lényeges. :D Apu legjobb barátja október 23.-án született, anno nem mertek bulit rendezni aznap. Ma már szerintem ilyen probléma nincsen. Jó, esetleg február 29.-én ne szülessen. XD
2014. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A hétfő reggel tényleg nem hülyeség - akkor még az orvos is kipihent (feltéve, ha nincs neki hétvégi ügyelet).


A dokim csütörtökön és pénteken napközben ügyeletes - csütörtök éjjel szültem, hajnalra lett meg. Így is maximálisan helyt állt, de szegény 6 körül végzett nálam, héttől ügyelet. Délután bejött megnézni, hát eléggé mosott xar kinézete volt szegénynek...

2014. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt indokok közül szerintem egyik sem fontos.
2014. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kronobiológiát, asztrológiát és numerológiát.
2014. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Lányom október 2.-re volt kiírva,Petra névnapra. Mivel párom exét így hívják,imádkoztam,hogy ne akkor szülessen.Nem akartam elsejét sem,mert az páratlan szám.Előző hónapot sem akartam,mert ott a hónap volt páratlan,így maradt az október 4.-e és bejött.Bár nem császár volt mondjuk,de örülök,hogy így lett,totál páros kisbaba,év,hónap,nap is,súlya,centije és az óra és perc is páros :D
2014. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az miért lényeges, hogy páros szám legyen mindenhol, utolso?
2014. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket:D nagyon jókat írtatok, főleg a numerológiás:D


de a hétfő reggel elég jó ötlet!!

2014. szept. 28. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Irigykedek, h ennyire ráérsz még.. baba után erre úgyse lenne energiád. Szerintem tökmindegy mikor jön, a lényeg h egészséges legyen! Szerintem amúgy még aranyos is lenne ha valamelyik szerettem szülinapjával egybeesne. A 18. Szülinapot pedig egy kicsit túlzónak érzem tervezgetni ;-)
2014. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kosz a privit 6. :)
2014. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!