Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti valamilyen különleges...

Ti valamilyen különleges dologgal még emlékezetesebbé tettétek a gyermeketek születésének napját? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sokan pl. a kicsi születésének napján ültetnek egy fát a kertbe, aznap vesznek egy kiskutyát, vagy esetleg egy szép kis ékszert, amit később megkaphat, és úgymond egy idős a csemetével.

2013. jan. 24. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megvetettem a férjemmel egy csomó aznapi napilapot :) Majd megkapja 18 éves korában őket.
2013. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aranyos ötlet. :)
2013. jan. 24. 00:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Kulfoldon szultem, napokig hagytak vajudni...fogalmam sem volt milyen napon szuletett a kisfiam egeszen addig amig el nem jott az anyakonyv kerelmezo papir kitoltese. Akkor jottem ra, hogy a Reformacio Napjan szuletett a kisfiam. Nepszerubb unnep a Halloween....Mindenki azt mondta nagyon szerencses lesz egesz eleteben. Emlekezetes.
2013. jan. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyönyörű ezüstfenyőt és egy cseresznyefát ültetett el aznap a kertünkben apukám és a férjem! :)
2013. jan. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos kérdés, de ez nyilvánvalóan nem az anyáknak szól, hanem a többi családtagnak ugye?


Amúgy a válaszom: 2007.07.07.-én 7 órakor született meg a gyermek...ennél nem kell semmi, ami különlegesebb. A számmisztika szerint ez az évszázad legszerencsésebb napja.

2013. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első: ugyanezt csináltam, csak a másnapi lapokat is megvetettem, mert ugye minden napilapban az előző napi történések vannak benne :))
2013. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk maga a nap is emlékezets volt: Mikulás napja, ami a férjem szülinapja is, aki koraszülött lett annak idején, erre az ikrek korasdzülöttként megszülettek dec 6-án...
2013. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Apósom születésnapján szültem meg :) Ennyire futotta, más különleges dolog nem volt.
2013. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is napilapokat vettünk. :)
2013. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!