Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most jöttem a dokitól. Kisfiam...

Most jöttem a dokitól. Kisfiam 13 hónapos.11,85 kg és 79 cm. Azt mondja kövér. Diétáztassam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ne
2010. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem, de elküldtem volna a p.csába ha ilyet mond a gyerekemre. Kisfiam 10 hónapos múlt és majdnem 10 kg, de soha nem mondták rá, hogy kövér.

Gondolom annyi idősen mi is ilyen súlyba leszünk, szerintem ne aggódj.

2010. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem csokizik meg ilyenek.
2010. jan. 21. 17:30
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha nem csak bántani akart volna, és tényleg kövér lenne, akkor elküldött volna vérvételre vagy valami belgyógyászati vizsgálatra.

Nyugi.

2010. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia!

5 évesem 1 évesen 13 kg volt(6 hónaposan 10 kg),de sosem kövérezték le.

Kis husis-combis volt,de egészséges.

Dehogy diétáztasd,ebben a korban már,ha nem éhes,nem eszik:)

2010. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nyilván ezzel szórakozik a gyerekorvos,hogy lekövérezi a kicsiket. De ez miért jó neki? Szerintem sz.rik ő rá, hogy dagadt vagy nem a babád, a te bajod meg a gyerekedé. De nem is lehet kövér, mert ha körülnézek az utcán, nagyon sok elhízott gyereket és felnőttet látok. De biztos csak irigységből látom őket kövérnek egyébként teljesen normál súlyúak.
2010. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mit mondott, mit csinálj????
2010. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta változtassak az étrendjén, amikor mondtam mit eszik azt mondta pont jó, de a gyerek kövér és kövér felnőtt válik belőle, meg hogy lúdtalpas lesz meg izületes. HUU
2010. jan. 21. 17:43
 9/21 anonim ***** válasza:

Az én fiamat a gyermekorvos le "girhesezte" az 1 évével és 9 kg-val.

Azt mondta, hogy azonnal hagyjam abba a szoptatását, mert sosem hízik meg, és 10.8kg-nak kellene lennie. Ez a születési súlyának a 3x-a.

Én vékony vagyok, a gyermekorvos egy disznó méretű. Genetika is van a világon. Mondjuk nálatok nem tudom, hogy ti milyen súlyúak vagytok.

2010. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
megy már a babád? mert ha még nem akkor majd megváltozik minden, ha járni kezd. az én fiam 2 hónapja megy és már nincsenek meg a hurkák a combján! ennyi idősen ezt még nem lehet így kimondani, hogy ilyen meg olyan felnőtt lesz! nézd meg Norbit... :)
2010. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!