Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sokat eszik...

Szerintetek sokat eszik 10hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Így eszik:

6.00kor: 200ml tápszer

8.00kor: kifli, sonka, virsli, lekvár, ilyenek

12.00kor: 200ml főzelék,2pici babakeksz

14.00kor:200ml tápszer

16.00kor: 200ml gyümölcs

19.00kor: gabonapép gyümölcsel.

Tejtermékeket nem kaphat, mert tejalergiája van.

Jó húsban van, 11kg, 78cm. Doki szerint nem kövér, erős, nagy gyerek. Mászik, bútorba kapaszkodva lépeget.

Szerintetek ez így rendben van?


2011. nov. 7. 16:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, soha nem kap nasit étkezések között. Max étkezés után desszertnek babakekszet.
2011. nov. 7. 16:17
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon sok.

De ha ennyi az igénye, akkor nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, hiszen éhezni nem hagyhatod.

De biztos, hogy szüksége van ilyen sok tápszerre? Meg pl. azt nem értem, hogy ha délben ebédel, akkor 2-kor miért kap tápszert?

2011. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is soknak érzem. Ezért kap délután tápszert, mert este nem akarja megenni. És mivel nem adhatok neki más módon tejterméket, így reggel és délután issza a laktózmentes milupát.
2011. nov. 7. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
De lehet kapni laktózmentes tejtermékeket is ám. Pont ma láttam a Sparban laktóz mentes túrót. Nem tudom, mi van benne, vagy mi nincs, mert nem néztem meg, de szerintem érdemes lenne utánajárni.
2011. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi így eszünk:

reggeli tápszer

tízórai alma vagy valamilyen gyümölcsmix,ami éppen van itthon, hozzá minimális kukoricapeheléy vagy keksz vagy vmi

ebéd: főzelék+husi, kb. fél tányérnyi mennyiség (mélytányér)

uzsi: főtt zöldségek vagy keksz

vacsi: mikor mi: fél szelet kenyér + sajt, túró + tápszer pohárból,amennyit kér vagy főzelék vagy tápszerből tejbegríz vagy gabonapép + víz


az én kisfiam pont ma 10 hónapos

2011. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam így eszik:


Reggeli: 200 ml tápszer

Tízórai: 150-160 g gyümölcs (olykor darált keksszel)

Ebéd: 160 g főzelék hússal

Uzsonna: 150-160 g tejpép

Vacsora 170-200 ml tápszer.


De ő 8 kg, és 71 cm. Minden baba más, az a lényeg, hogy jól érezze magát a kisfiad! Ha ennyire van szüksége, és ezt mind jóízűen megeszi, akkor nem kell változtatni rajta.

2011. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 11 hósom így eszik:

5.30-kor szopi

7-kor szopi (bár ez inkább csak altató)

10-kor tejpép+gyümölcs

13-kor főzelék

16-kor szopi

18.30-kor szopi

kb 20.30-kor 200 ml táp

és az én fiam sem kicsi 77 cm és 10,5 kiló.

2011. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor végülis a tiétekhez képest sem eszik olyan sokat. Egyel többször eszik a fiam mint a babáitok. Akkor megnyugodhatok, hogy nem etetem túl? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. nov. 8. 09:11
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok..igen csak már siettem, mert felébredt az "úrfi" és hívogatott :)..ez lett volna a konklúzió, hogy nem eszik szerintem sokat, vannak kis étkű és nagy étkű babák, a mieink az utóbbiba tartoznak :)
2011. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!