Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lild-is toujours pelenkáról...

Lild-is toujours pelenkáról vélemény, tapasztalat? Holnaptól láttam akciós lesz (3as méret 39 ft/db).

Figyelt kérdés

Csak ilyen kis csomagos létezik? Nincs belőle esetleg nagyobb? A 3as méretben van 31 db.

Mindenféleképpen veszek, csak véleményekre lennék kíváncsi.



2014. okt. 1. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi használtuk, nekünk jó volt, csak gyakrabban kell kicsit cserélni, mint pl. egy Pampers-t.
2014. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen kiszerelésben vannak, nemrég tértünk át a Lidl-is pelenkára, mi 4-eset veszünk, az 50 darabos. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
2014. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nekünk méret problémánk volt nem minőségi.ami elvileg 4 méret volt az más pelenkaban 3, igy elsőre jól ràfàztunk vele.
2014. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kis csomagot reggel, próbáljátok ki. Ha megfelel, később visszamehetsz többet venni :)


Én egyszer vettem kis csomaggal,kipróbálás céljából. Nagyon nem jött be!!! Sokszor cseréltem neki, mert "megállt" benne a pisi, fura tapintása volt, mintha egy zacskóba pisilt volna. Nem is illeszkedett jól a baba testére. Alig vártam, hogy az a 10-14 darab elfogyjon.

Persze, babafüggő, talán nektek kényelmesebb lesz.

2014. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,nem ugyan arról a pelusról beszélsz mint a kérdező!

A lidl-ben eddig lehetett kapni kis kiszerelésűt(10-14 db-os valóban gyengébb minőségű) és 50 db-osat ami viszont szerintem elég jó,mi szeretjük.

Ez ami most lesz akciós egy új fajta, a nagy kiszerelésűnek a vékonyabb változata.Remélem ez is jó lesz,mert mi is veszünk majd:)

2014. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Ha összetévesztettem, akkor bocsánat...

4-es méretűt vettem ha jól emlékszem, zsiráfos és békás volt benne :)

2014. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált. Előtte nagyon sok fajtát próbáltunk, de ennél megragadtunk. Bár mi a 4-est használjuk, az 50 db-os. De valóban van egy gyengébb minőségű, ami kisebb kiszerelésben kapható. Azt nem mertem kipróbálni.
2014. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

És a nagy csomagos az nagyon vastag?

Pamperst nem szeretem mert egy pisi után olyan furcsa tapintása van és body nélkül rögtön fityeg a lába közt.

Meg egyébként 3 óránként cserélek neki(most penny-st használunk, nem akciósan 42 ft/db, nagyon jó pelus csak elég messze van tőlünk penny és nincs autónk, a lidl meg itt van szemben).

7,5 kg-os 62 cm babának elég a 3as( másik fajtából elég)?

2014. okt. 1. 20:44
 9/21 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A kommentem óta voltam a Lidl-ben. Ez a vékony valami újfajta, eddig még nem láttam. Vettem egy csomaggal, próba képpen. 4-es méretet. Szerintem egy picikét mintha nagyobb lenne, mint a nagycsomagos régi toujours. Tapintásra jónak tűnik. A dereka eléggé rugalmas. Most azt adtam a lányomra, reggelre több infóval szolgálhatok.
2014. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Várom az infót. Már ma is akciós volt?
2014. okt. 1. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!