Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bagaboo workhorse M-es méret...

Bagaboo workhorse M-es méret mennyire kényelmes gyalogosan? Normál súllyal valamint teljesen megpakolva?

Figyelt kérdés
Sokat biciklizek, de sokat gyalogolok is, így ezt szeretném állandó táskának. Mivel ezt lehet kétvállasan is hordani, az már plusz pont, csak kérdéses hogy a hátat mennyire nyomja, ha jól meg van pakolva.

2014. márc. 20. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Hát én utcára nem hordanám, nekem két táskám van, egy kicsi, amivel alap dolgokat meg tudok vásárolni, a workhorset csak akkor használom ha meg is pakolom. Szombaton teleraktam, elég nehéz volt, a hátamnál nem éreztem problémát, de a vállam elég komoly terhelést kapott, persze még be kell járatni, finomhangolni a táskát.
2014. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod!


A vállat megterheli ugyanúgy a hátizsák is gondolom, mármint hogy ez nem táskafüggő.

Méret szempontból nekem mindegy(legalábbis fotón látva nekem nem a túl nagy kategória), mert most is egy kb. 25 literes Samsonite hátizsákkal mászkálok, csak így 10 év használat után már kezd szétesni :D

Nekem hétköznapi használatra az ilyen kisebb táskák túl kicsik. Van egy kicsi félvállas táskám, alig használom, ha meg megtömöm nyomja a hátam...

Alapcuccok amiket mindig hordok magammal:

-másfél liter víz

-kaja

-A4-es mappa

-egyéb ruha

+stb


Két táskát meg anyagi okok miatt nem vennék, ennek is elég húzós az ára.

2014. márc. 21. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!