Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi mostanában a legújabb...

Mi mostanában a legújabb amivel babád örömet okoz? én most a rafkósságain mosolygok, hogy mát 5 hónaposan átver és beveszem :D

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 13:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

mindig utólag esik le

mi lesz később...?

2014. okt. 2. 13:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2014. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Mindjárt 2 éves, így érthetően az a legnagyobb öröm, ha végre elalszik és csend van...

Amúgy mindig van valami amivel megnevettet és azt különösképp szeretem, hogy néha magától odajön és nyom egy puszit az arcomra.

2014. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

pl. ami megmosolyogtat amikor leteszed aludni és visszagondolsz rá


nálam pl szoktam pótolni, ugye cumisüvegből könnyebb inni..

de mindig cicizés után

egyszer fogja magát hümmög szopi közben, néha leáll és nyafog, azthittem nincs tej, átteszem a másikra, szopizik nagy elánnal, kis idő múlva ugyanezt ott is eljátsza, adom a pótlást benyeli nagy örömmel, utána fejésnél látom jön még belőle rendesen. úgy tett, mintha nem lenne tej, lustul szopizni..


vagy amikor adom rá a harisnyát, vagy máskor pl zoknit fejjajdulva felsír, azthittem lehet megrántottam alábát, vagy valami, felveszem vigasztalgatom, és akkor jöttem rá, hogy kam, amikor ugyanezt csinálta csak épp alig értem még a lábához és amúgy semmi baja a lábának

2014. okt. 2. 13:40
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as, talán ebben a korban jönnek az "aranyköpések":)
2014. okt. 2. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nemhiszem,hogy azért sír a zokni harisnyahúzásnál egy 5hónapos baba,hogy átverjen! Vannak olyan gyerekeke akik valamiért utálják ezeket és kínkeservesen képesek sírni (ismerek is ilyen gyereket) nem azért nyugszik meg amikor felveszed,mert örül,hogy átvert,hanem mert az édesanyja vagy és egyszerűen egy öleléssel megtudod vígasztalni. nekem a kislányom sírt egy ideig amikor pólón,pulcsin átbujtattam a fejét,de Ő sem azért csinálta ,mert rafinált!
2014. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Kösz,h. 0% lett a válaszom.

Na majd cserébe az összes további válaszolót én is lepontozom bármit is írjon.

2014. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én ugyan nem pontoztalak,de gondolom a gyerekhez való hozzáállásod nem tetszett, a legnagyobb öröm ha végre alszik a gyerek... nekem nem ez a legnagyobb öröm a gyerekeimben, hanem ha pl játszunk és felhőtlenül nevetünk,nevetnek :)
2014. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

de neki még semmi baja az öltözéssel, mindig könnyen ráadok mindent néha gügyög is, és ez hirtelen fejjajdult sírás, nem egy egyfolytában nyűglődés.

bepelenkázom, hosszú ujjú badyt adtam rá, jön a harisnya, egyik lábán fent, fogom a másikat és hirtelen ájjj és vörösödik és sír.

csak következőleg már hamarabb volt ez az "áj"és sírás, mikor még csak elkezdtem ráhúzni a zoknit.

utána megnyugszik és hang nélkül be lehet fejezni az öltöztetést.

2014. okt. 2. 13:59
 10/11 A kérdező kommentje:

én nem pontozok le senki, örülök a válaszoknak


a felhőtlen nevetés is jó lehet nálunk csakkétszer volt :(


egyszer mikor valaki megrázogatta a babakocsival, olyan gurgulázón nevetett amit még soha nem hallottam, azóta se, én hiába rázom..

meg pancsinál is olyan sok "höhö"amit megint "felírhatok"

2014. okt. 2. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!