Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Dada, vagy Dada...

Milyen a Dada, vagy Dada Prémium pelenka? Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik mostanában használják vagy vettek ilyet.

Figyelt kérdés

Pamperst használunk, de még akciósan is elég drága, persze nem arról van szó, ha muszáj megveszem.

Lehet kipróbálnám, ha nem annyira rossz, akkor még át is térnék rá.

Csak aztán meg úgy vagyok vele,hogy hát milyen anya vagyok, hogy nem veszem meg a pamperst a gyereknek, aztán meg úgy érzem, hogy ha az is lenne olyan jó, akkor meg miért ne spórolnék, és a különbözetet költhetnénk másra, vagy félreraknánk stb....



2014. aug. 25. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én dada pelust használok a 3 hónapos kisfiamnál szinte az elejétől fogva. A kórházban happy bella volt az is jó volt neki, de megláttam ezt és gondoltam miért ne. Egy próbàt megér. Általában 2 csomagot (200db) szoktam venni egyszerre, ez 7190Ft nálunk. Kaptunk pamperst és liberot is ajándékba, de őszintén szólva egetverő különbség nincs köztük. Éjszakára is használom nála, ritkán van baleset. Hozzáteszem a másik kettőnél is ugyanúgy volt, hogy kifolyt ez-az. Előfordul a csomagban 1-2 nem tökéletes pelus, mondjuk a combgumírozás gumija kijött, de ez látható. Eddig max 5 rossz pelussal találkoztam egy csomagban amit nem tudtam a gyerekre adni, de szerintem még így is megéri. Az eladó mondta, hogy van, aki vegyesen használja, nappalra dadát, éjszakára pedig valami "jobbat". Én úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Amit ezen megspórolok, abból tudok a fiamnak ruhát venni, vagy amire épp szükség van. Ismerek olyat, akinek egyáltalán nem vált be. Nem minden baba/anya egyforma. És ne ostorozd magad, nem a pelus feliraton múlik, hogy milyen anya vagy! ;)
2014. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most cseréltem a picinek pelust, dada prémium van ráírva megnéztem. :)
2014. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dadat próbáltuk, borzasztó volt. A 20 darabból 10 használhatatlan volt gyártási hiba miatt. Nagy a csomagja és kifolyt a pisi is belőle. Én nem ajánlom. A DM saját márkás kuponokkal kb ugyanennyi és az minőségi pelus.
2014. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. DM-eset próbáltuk, de az nem jött be.

Valami olyat kéne találjak ami nem pöndörödik le a pocakjáról, 3 hónapos és 6kg.

2014. aug. 25. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Amint olvastad vkinek bejön, másnak nem. Egy próbát megér.ez olyan keskeny fajta,nem olyan mint a DM pelus.
2014. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi két hete váltottunk,nem bántuk meg :).

Előtte,próbáltuk a pamperst,liberót,rossmannos pelust,de ez vált be a legjobban.Az ára is jó 100 db 3775ft,de van belőle 28 db-os és db-ra is lehet valahol kapni. A babám 6,3 kg három hónapos és a 3-as Dada pelust (4-10kg) használjuk.

2014. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az én babám is 3 hónapos és 6,3 kg és 59 cm :)

Nálunk mondjuk 4390 Ft a 100 db-os.

Megpróbálok én is jövőhéten egy 28db-osat, aztán megnézem, hátha lehet a netről rendelni olcsóbban is.

2014. aug. 28. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!