Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anytejesek, mikor fekszik es...

Anytejesek, mikor fekszik es mikor kel 6 honaposnal fiatalabb babátok?

Figyelt kérdés
11 hetes a lányom, most kezdi átaludni az éjszakákat. sajnos csak fél 9.felé tudjuk furdetni, ezert eszik 9-kor, de 11-kor igy már nyilván nem. átlagosan 90 ml-t eszik egy etkezesre. ha ez alatt vacsizik, akkor ejjel még kellni kel hozzá, ha ez felett, akkor meg reggel 5-ig huzza ki. tudom, ne reklamaljak, oruljek h enyit alszik egybe.... de van esetleg modja hogy kicsit kitoljuk a felkelest? ha tobbet enne vacsorara.... de nem tud mert eros a tejem, akkor se eszik tobbet ha elotte 2 oraig nem eszik...nalatok mikor fekszik le, hány orat alszik eves nelkul es ehhez mennyit szopizik? ha megis felebred, etetitek, vagy tea/viz/cumi?
2014. okt. 3. 05:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Idovel kiakakul. Nalunk is igy volt, most 4 honapos es kb 10-tol 9-ig alszik.
2014. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos a kisfiam.7-kor fürdik utána eszik.Este 8-kor kidõl és reggel 7-ig alszik.Napközben 3-4-szer fél órákat alszik.
2014. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kb. 1,5-2 hónapos korától este 8 kor fürdik, eszik és 6-7 között kel.

(Nekem sajnos fel kell kelni éjjel lefejni a tejem, de ő nem ébred enni és így én sem keltem, örülök, hogy így beállt neki az alvás)

2014. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
napközben 3 óránként eszik. A mennyiség változó, átlag 120ml egy evésre, de ő nagy baba.
2014. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elso 3 valaszolo, es mennyit eszik ilyenkor elalvas elott?
2014. okt. 3. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én babám már idősebb, de még emlékszem milyen volt. 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott, igény szerint szoptattam (nekünk ez vált be legjobban) soha nem mértem. 3-5 hónapos korában kb. 0:00-tól 7-ig aludt, semmi nem használt hogy hamarabb kezdje az éjszakai alvását, napközben meg kb. 3 óránként aludt kb. 30 perceket.

Utána magától átalakult, 21:00-tól alszik ha nem dől ki addig akkor elvonulok vele a sötét szobájába és alvásig szopizik (kb. 15 perc). Éjszaka 2x kel cicire visszaalszik. Kelni reggel 7 körül szokott, ha mégis hamarabb akkor az esti módszert alkalmazva próbálom visszaaltatni (időnként beválik). Napközben 2x alszik (kb. 1-1 órát).

Minden baba más, egyik ismerősöm lánya 6 hónapos éjszaka alszik nappal max. 1 x 30 perc.

2014. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kislányom. Mi 9-kor fürdetünk, utána vacsi és alvás, reggel 5-6-ig alszik. Kivéve amikor felébred mert fáj az ínye, vagy a pocija. Átlagosan 120 ml eszik, 3 hónaposan megduplázta a születési súlyát, igény szerint szoptatok, általában 3 - 3,5 óránként eszik.
2014. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom,nem szoktam mérni.Kb 120ml amit megeszik este.

2-es voltam.

2014. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!