Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák elolvasnáto...

Tapasztalt anyukák elolvasnátok miért sírhat a kisfiam?

Figyelt kérdés
4 hónapos elmúlt ,tegnap kezdtük meg a kóstoltatást .Mára nagyon nyűgös lett ,sehol nincs el ,csak sír !Fájhat a hasa ,de kapott gripe watert .. próbáltam az ínyét dörzsölni kicsit jobb lett aztán újra sírt ...Tejem van ,de a cici sem kell !Aludni sem akar ...Mi lehet ?
2010. jan. 22. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ennek több oka is lehet.Nekem most 6 hos a kisfiam de mikor 4 hosan elkeztük nála a kostoltatást ő is sokáig csinálta.Egyszer emlitettem a dokinak és irt ki neki cataflam csepekett és azota nincs ilyen gonunk.A foga nagyon bujt.Vidd el a dokihoz vagy a védőnőhöz és probáljátok együtt kideriteni nekünk így sikerült.
2010. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kikészült a pocija. Nagyon sokan lobbiznak ez ellen, de fél éves kor előtt nem szabad megkezdeni a hozzátáplálást, mert a gyomruk egyszerűen nincs készen a szilárd étel emésztésére. Még a tápszeres babáknak sem ajánlott korábban a hozzátáplálás.

itt olvashatsz erről:

[link]

2010. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, én 3 és fél hónaposan kezdtem el, most 10 hónapos, és sosincs semmi baja. nem hiszem, hogy 2 kanál répától ennyire kikészülhet a pocija. lehet a foga van készülőben. ha gondolod, tarts 2-3 nap szünetet, aztán ha a tünetek maradnak, akkor biztos, hogy nem a hozzátáplálás volt a ludas. főleg hogy az anyatejet se fogadja el, itt valami más lehet a háttérben.
2010. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pocakja bántja, de az is lehet, hogy a foga. Először zárd ki a pocakot - állj le a hozzátáplálással legalább néhány napra, és ha múlik, akkor az volt a baj. Ha nem múlik, akkor valószínű a foga, az én fiam se akart enni, amikor nagyon feszítette, ímmel-ámmal ciczett, a normál mennyiségének kb. a negyedét ette. Aztán ez elmúlt.
2010. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!