Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudok a DM-ben pelus...

Hogy tudok a DM-ben pelus vásárlásakor pontot beváltani? Egy Libero plushoz mennyi pontot vesznek le és mennyivel lesz olcsóbb így?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert most a libero oldaláról lehet letölteni 400 Ftos kupont, amit a DM-ben lehet beváltani! Melyik éri meg jobban, ezt beváltani, vagy pontot beszámítani? Egyáltalán mennyivel adják olcsóbban ha pontot számíttatok be?

Már vagy 200 pontom van de nem váltatottam be egyszer sem...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 22. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mostani DM akciós újságban 500 Ft-os Libero kupon van! Ha jól tudom, akkor az 50pontos Dm kuponfüzetben van 25%-os Joker kupon, akkor ezzel együtt be tudod váltani, így már elég kedvező. Nem tudom, hogy a két kupont egyszerre elfogadják-e, de a joker kupon önmagában is elég jó.
2010. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor először pénztár és kérnem kell a kuponfüzetet! Utána vásárlás és újból pénztár a kuponfüzettel plusz a kuponnal!?

Én úgy láttam kétféle kupon van. A kisebbik peluscsomaghoz 400, a nagyhoz 500 Ft. De a 400-ast a libero oldaláról lehet csak letölteni.

2010. jan. 22. 21:36
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! utoljára akkor váltattam be pontokat a DM-ben, amikor még a matricás rendszer volt! :D
2010. jan. 22. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A pontjaidat kuponfüzetre válthatod, az 50 pontos kuponfüzetben van egy 25 %-os kupon, amit egy tetszőleges termékre válthatsz be (pelusra is). Nézd meg melyik éri meg jobban, de esetleg megkérdezheted, hogy a kettőt együtt elfogadják-e (nem biztos, de egy próbát megér, mert pl. ezt a 25 % az akciós termékekből is leengedik, ill. nálunk üzletátalakításkor volt olyan, hogy minden termékre -20 %, és én akkor váltottam be egy 400 Ft-os pelenkakupont és még a 20 %ot is levonták belőle)


Itt meg tudod nézni, hogy mikre válthatod be a pontjaidat, de sztm ez az 50 pontos joker 25 % éri meg a legjobban.


[link]

2010. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az üzletben van egy érintőképernyős állvány, ott tudod beváltani, az kidob egy szelvényt, a pénztárnál arra adják oda a kuponfüzetet.
2010. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A DM-ben biztosan segítenek ebben a pontbeváltásban! Kérdezd meg őket! Ja és a vásárláskor is felhasználhatod a kártyát! Na, meg vásárolhatsz több pelenkát is, ha több kuponfüzetet váltasz ki!
2010. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mostanában vettem pontbeváltással pampers pelust.

Nekem is volt egy másik kuponom,és mondta a pénztáros hogy egyszerre csak egy kupon váltható be.

2010. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Százalékos kupont csak akkor fogadnak el másik kuponnal, ha a %-ot a vásárlás végösszegéből vonják le, tehát a 25 %ost nem tudod a Liberossal felhasználni, de egy kasszaengedményessel már igen!
2010. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen ez így van. Elfelejtettem írni.


21:42 voltam

2010. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A letölthető 400 Ft-os kupont bármilyen kiszerelésű Liberóra beválthatod.
2010. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!