Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül egy elektromos...

Mennyibe kerül egy elektromos orrszívó, és hol lehet venni? Esetleg gyogyszertarban kapható? és melyik márka jó?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
10 ezer forint és nem ér semmit (Pesztonka).
2014. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért nem? (:0
2014. okt. 9. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekünk volt több fajta, semmire sem jók. Van most valami új fajta ami 30ezer körül van azthiszem, állítólag az már jó, de a nevét nem tudom.
2014. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a porszívónk elég sz*r,és hangos,gondoltam veszek egy elektromos orrszívot. hát elvagyok keseredve,nem erre számítottam.
2014. okt. 9. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

A Nosiboo 40.000.-, de nagyon jó.

Ha sokat náthás a gyereked, vagy esetleg több kisgyereked van, akkor érdemes belefektetni ezt az összeget.

Olvasd el a honlapjukon, hogy mit írnak róla, és hidd is el.

A porszívós orrszívó ehhez képest egy rakat kaki.

Az elektromos porszívó szívóhatása nem elég, tehát nem távolítja el hatékonyan az orrváladékot.

2014. okt. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos Én kipróbáltam a Nosiboo-t és semmit nem ér az sem. Hiába állítható a szívóereje, még a legnagyobb fokozat is gyenge, rengeteg váladék marad bent a gyerek orrában. A legjobb a porszívós, mondom ezt úgy, hogy 2 porszívómban kellett már motort cserélni miatta.
2014. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét babámnál bevált a pesztonka.
2014. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!