Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos orrszívó jó?...

Elektromos orrszívó jó? Nektek bevált? Utazáshoz venném.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk semmire nem volt jó, kidobtam, semmit nem szív ki.
2014. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem működik. Mindennapi használatra tökéletes.
2014. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem valami hatásos. Először vettünk egy olcsóbbat,na azt vittük is vissza és cseréltük ki egy elvileg jobb,10ezer Ft-osra. Mit is mondhatnék? Nagy nehézségek árán sikerült egy keveset kiszívnom vele,náthás időszakban semmire sem jó,nagyon gyenge. Utazáshoz úgy-ahogy elmegy,a semminél jobb,de az orrsziporszi simán veri.
2014. ápr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb a porszívós, de van mikor azzal nem lehet megoldani. Még hotelben is kértem kölcsön porszívót, de pl mikor 2 órát utaztunk kocsival és folyt a gyerek orra, nem kapott levegőt, arra tökéletes. Vagy mi sokat utazunk repülővel, arra is jó.
2014. ápr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is akartam venni mert a lányom pont akkor náthásodott be mikor nyaralni készültünk,de lebeszéltek róla,hogy semmit nem ér.Végül vittük a porszívót :D
2014. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy Graco típusú tartályos, zenélős. Most törtem össze. Szerintem teljesen jó szükség esetén, hoz ki rendesen cuccot, de azért nyilván jóval hatékonyabb a porszívós. Szóval van egy porszívósunk most, de veszek egy uganolyat, mint ami volt. Ha annyira xar lenne, nem venném meg megint.
2014. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!