Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hetes babának már egyáltalá...

13 hetes babának már egyáltalán nem lehet ökölben a keze?

Figyelt kérdés
Nagyrészt nyitva van neki, de még van hogy beszorítja néha fürdésnél, vagy néha ha olyanja van evés közbe felhúzza a kezét a nyaka alá és ökölbe szorítja, de van hogy a cumis üvegre teszi a kezét, van amikor felveszem a kezembe akkor se mindig lazán tartja, van hogy ökölben van még neki.
2014. okt. 12. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ha KOVETKEZETESEN van ökölben, az már 6 hónaposan kórosnak tekinthető


ha néha néha behajlítja, az szerintem nem ide tartozik

[link]

2014. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém fél éves és alvásnál hol ökölben van neki, hol nem.

A cumisüveget is néha eltéveszti, egyikkel néha ököllel fogja meg, aztán vagy kinyitja, vagy nem. Belém is úgy kapaszkodik, hogy néha ököllel. A miénknek elvileg nincs gondja a vizsgálatok szerint. Szerintem sem :)

2014. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Tónusos nyaki reflexről nem is hallottam eddig ( [link] elvileg 4 hónapos kora körül kell eltűnnie, én most kipróbáltam a babámnál de meg se mozdította a kezét. Lehet volt ilyen reflexe, de nekem fel se tűnt.
2014. okt. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!