Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes 7 hónapos babának...

Anyatejes 7 hónapos babának adtok folyadékot? Napi egyszer kap főzit,4-5 alkalommal szopizik napközben, legalább 3-szor éjjel.

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a felállás,én nem adok neki plusz folyadékot. Ennyi szopi mellett nem hinném,hogy hiányolná.

Megkérdezhetem,hogy szopi elött v után kapja a fözit? És mennyit eszik belöle?

2010. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én adok vizet, igazi gyümölcsleveket, nagyon ritkán teát. Éjjel 3szor szopiztatni nem jó, nem okoskodás, csak jó tanács. Én is szopiztatom este, reggel, napközben, de éjjel csak vizet kap.
2010. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vok:

Például én is szopiztatom éjjel,mert ha felébred,csak cicin alszik vissza.

2010. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a 2.-tól kérdezném,hogy érted azt,hogy nem jó ?konkrétan mire gondolsz?
2010. jan. 23. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már adtam neki plusz folyadékot, amikor elkezdtem hozzátáplálni, (6 hónaposan) de nagyon nehezen fogadta el. Cumisüvegből egyáltalán nem ivott, pohárból próbáltam itatni, a gyümölcslevet úgy megitta, aztán csőrös pohárból a teát is, de nagyon sokára szokta meg.
2010. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elsőnek üzenném,küldtem privit:-))
2010. jan. 23. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, azért nem jó, mert azért kel fel, és ebben a korban már aludnia kell, neki is szüksége van hosszabb pihenésre, és a gyomrának is. Nekem a védőnő mondta, hogy semmiképp se etessem éjszaka.
2010. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!