Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tímea mellé 2. név? Többi lent.

Tímea mellé 2. név? Többi lent.

Figyelt kérdés
28 hetes pocaklakóm neve Tímea lesz. Én szeretnék mellé egy 2. nevet, de Apukája szerint "kár egy ilyen szép nevet elrontani mással". :) Szerintetek? Nekem egyébként a Hanna, Petra, Lilla nevek tetszenének 2. névként. Ezek hogy illenének hozzá? Nyilván nem ez alapján döntjük el majd, csak kíváncsi volnék.
2014. okt. 15. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem is Timea a kislányom,olyan gyönyörű-és apa az utolsó pillanatban (amikor bevitték lemosni)döntötte el,hogy nem kapja a másokdik nevét,mert ez igy magában olyan szép.nekünk Vanda lett volna,de nem bántuk meg a döntést.annyi Hanna,Lilla van-a Timea meg nem tucat.
2014. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legalábbis a normálisakat...
2014. okt. 15. 21:10
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik név sem passzol (hangzásban) a Tímeához. A Hannát én személy szerint nem is szeretem, mert most nagyon sokan Hannáznak. Mi is adtunk második nevet a kislányunknak, hogy tőlem is kapjon valamit :). Szóval az enyémet adtuk. ( nálunk sem passzol hangzásban a két név :) )

Talán a Petra.

2014. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!