Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka hányszor ébred fel...

Éjszaka hányszor ébred fel egy pár napos baba? (5-10 napos)

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 00:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4 órakor akart lenni
2014. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 óránként. 14 naposan kihagyta az este 11-et. De mi kapjuk/kaptuk az anyatejet, szóval üvegből eszik, így mindig megette az adott ml-t. Ha szopik a baba, a szopásától függ. Van ismerősöm, aki sajna 4 hónapja szinte semmit sem tudott aludni, mert 2 óránként szopizik.
2014. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

9. vagyok,

Az enyém is üvegből kapta az anyatejet, mindig fejtem nappal 2-3 óránként, éjjel is az elején, mert csak úgy ette meg a napi adagot és lehet ezért aludt/alszik jól éjjel?

De tényleg nagyon különbözőek a babák, hogy mennyit alszanak. Nekem is van ismerősöm, aki éjjel még szoptat és 1,5 éves babája még mindig nem alszik éjjel 5 óránál többet és pici korában sem aludt csak egy-egy órát sajnos.

2014. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az enyém kétszer kelt fel éjjel 9 hónapos koráig, utána 14 hós koráig már csak egyszer. 14 hónapos korától átalussza az éjszakát (kivéve, ha beteg).
2014. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!