Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallasvizsgalat volt 1.5...

Hallasvizsgalat volt 1.5 napos koraban. Mindket oldalon azonos eredmennyel: valasz nem valthato ki. Volt valakinek hasonlo emisszios vizsgalata? Hogyan alakult a tovabbiakban?

Figyelt kérdés

2 het mulva kell mennunk ismetlesre de ugy erzem megorulok addig az aggodalomtol es szornyu az erzes hogy amit beszelek a Kicsihez abbol semmit sem hall. Azt mondtak, valoszinuleg magzatmaz vagy magzatviz van a fuleben. Pici fule van, 2700g sulyu es 37hetre szuletett konnyu szep szules volt. Neha osszerezzen hangos zajokra meg nagyon figyel ha beszelek hozza. De neha nem rezzen ossze ha tapsolok a fule mellett...


Ma vagyunk 4naposak. Van vlkinek hasonlo tapasztalata? Hova forduljak?



#baba #magzatvíz #magzatmaz #Hallasvizsgalat
2014. jún. 30. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is menni kellett mert a "b" babámnál ugyanez volt, mikor mentünk kontrollra csak az egyik füle volt jó én már szét idegeskedtem magam 2 hét múlva mentünk akkor már teljesen jó volt, a doki azt mondta lassabban fejlődik vagy máz volt még a fülében és az vissza verte a hangokat...ha adhatok egy tanácsot tápot vagy tejcsit vigyél a vizsgálatra mert az a legjobb ha alszik vagy nyugalmi állapotban van ha mozog nehezebb elvégezni a vizsgálatot, első alkalommal félórátvoltunk bent másodikra már vittem kajcsit és miközben csinálták a vizsgálatot etettem igy nyugton volt...rendben lesz minden,nyugi 4 napos baba picike nem kell meg ijedni ha össze rezzen zajokra nincs semmi gond..
2014. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk 2 honaposan se tudták elvégezni ezt a vizsgálatot.. julius 22-én megyünk vissza... hááát nekem is vannak negativ gondolataim
2014. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak a jobb fülére nem volt jó a hallásvizsgálat. Nekünk is vissza kellett menni,de minden rendben volt. Azt mondta ott a dr-nő,hogy valószínű a magzatvíz miatt vagy a magzatmáz miatt nem értékelhető újszülöttként a vizsgálat. Biztos nem lesz semmi baj!! Én is halálra idegeskedtem magam,hogy tán süket(lesz) a gyerekem?? De nem lett baj!!

NYugi, ki fog tisztulni a füle!!

2014. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt a helyzet. Egy hónapos vizsgálatnál pedig mindent rendben találtak. Nyugi.
2014. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, de neki az egyik fülét sem tudták megmérni. Vissza kellett menni, bent voltunk vagy 1 órát mert nem maradt csendben. Senki nem mondta, hogy vigyek valami kajcsit neki, hát ő meg előtte evett, de így sem maradt annyira csendben és ehhez a vizsgálathoz meg csendben kell lenni. Visszahívtak 2 hónap múlva, addigra rágtam a kefét én is, hogy biztos süket a lányom, de aztán a férjem is megnyugtatott, hogy összerezzen hangokra, stb., biztos, hogy nem lesz itt gond. Nálunk a gépre fogták ami a kórházba van mert nagyon sok babánál rossz eredményt mutatott.
2014. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, kezdek megnyugodni mert tapsra hirtelen zajra osszerezzen alvas kozben es latszik hogy figyel ha beszelunk hozza. A jobb fule biztos jo...a balban meg bizonytalan vagyok. Szegenyket tesztelem... :-(

Kedves utolso, Ti melyik korhazban voltatok? Mi a Janosban.

2014. júl. 1. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én Kistarcsán szültem, ott nem tudták megmérni neki rendesen. Ez még tavaly áprilisban volt. Tökéletesen hall, sőt, néha még nagyon is!!! :)

Jövő hét vasárnapra vagyok kiírva a 3. babával, kíváncsi vagyok, hogy mi változott. Ne idegeskedj, ha rezzen a hangokra akkor biztos, hogy hall valamit. Én is így teszteltem őt, aztán megnyugodtam.

2014. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! mi lett végül?
2015. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!