Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos lányom este lenyelt...

10 hónapos lányom este lenyelt a szivacslabdából egy nagyobb darabot. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szétrágta, már nem tudtam kivenni a szájából. Hányt, de a darabok nem jöttek ki. Nem fáj a hasa (még).

A reggeli tápszert kamillateába tettem, Infacolt kapott kétszer.

Vigyem orvoshoz, vagy várjak pár napot, hogy kijöjjön?

Ez az első eset, még nincs tapasztalatom, mit kell ilyenkor tenni.



#baba #tárgyak lenyelése
2014. okt. 16. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Miért tettél kamillateába tápszert? Meg akarod fosatni? Kijön az minden hhókuszpókusz nélkül is. Az infacolt tudod hogy működik? Az a buborékokat segít a hasban megszüntetni, így azt abszolút felesleges volt adnod. Ne tegyél semmit, hagyd a természetre a dolgot, amit nem tud megemészteni, az Kijön. Mégsem egy szöget nyelt le.
2014. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pont erre gondoltam én is, hogy ki fog jönni

amúgy én kamilla meg kömménytea ellenes vagyok, erre már nem is írok semmit..

de szóval örülj, hogy tényleg nemszöget, üveget, legodarabot, pénzérmét, tűt, stb nyelt

a szivacs "megbízható"

2014. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy gyermekorvos mondta reggel, mert az utcában lakik, ismerősünk. De nem hozzá tartozunk körzetileg.

Azért mondta, mert így állítólag hamarabb kijön....


Azért köszi, hogy a frusztráltságodat azon vezeted le, hogy rögtön támadsz, mit miért tesz a kérdező.

2014. okt. 16. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondot nem fog okozni, ki fog jönni. Mi ezt már megszoktuk, fiam amint megkaparint egy szivacsot, már harapja is. Utóbbi időben legalább nem nyeli le. De már volt kavics és mindenféle papírok is. A mi gyerekorvosunk bölcsessége: amit a gyerek le tud nyelni, az ki is tud jönni. Nem kell csinálni semmit.
2014. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyem is nyelt mar szivacs darabot, 10 hos, meg nem lattam viszont de egyszer csak kijon :-)
2014. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!