Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 évesekre jellemző, hogy...

Az 1 évesekre jellemző, hogy megváltozik a viselkedésük, sírósak, hisztisek, anyásak lesznek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éves babám teljesen megváltozott. Egész nap az ölemben akar lenni és folyton kéri a cumit pedig mindig is csak alváshoz használtuk. Már semmit nem tudok csinálni tőle. Nem is játszik semmivel inkább akkor ül Ő is a fotelban és nézi a Tv-t csak velem legyen. Azért ülök a Tv előtt mert nem tudok tőle semmit megcsinálni csak ha alszik de persze játszunk is együtt. Valamikor ezt is megunja és akkor sétálni kell vele.

Miért lett ilyen?

Öltöztetni, tisztába tenni, megetetni lehetetlen. Már kivagyok ettől! Lesz még olyan aranyos, csendes, türelmes, jó kislány mint amilyen volt?


2010. jan. 24. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valami fog probléma lesz ez... Akkor ilyen anyásak-bújósak..

Próbálj ki valamilyen homeós szert, pl chamomillát.

2010. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!!Én kisfiam 13 hóa múlt és , ha a fogával szenved ő is ilyen, folyton rajtam lógna.Múltkor telesírta a nadrágom, mire felraktam az ebédet, majd meg szakadt a szívem, de azért se vettem fel, mert akkor meg kajcsija nem lett volna.

Viszont , ha nem fáj semmi, képes órákig játszani, pl ma reggel 2 órát vasaltam, míg ő mellettem játszott és nézte a mesét:)

2010. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos Ő már 2 hete ilyen és csak 10 perceket bír egyedül lenni egyébként meg jön utánam és sír. :(
2010. jan. 24. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is bepróbálkozott a hisztivel majdnem egy éves kislányom, de megmondom őszintén, hogy két nap után nagyon idegesített, hogy lépni nem lehet tőle, így aztán, mivel tudom, hogy semmi baja nincs, nem érdekel, ha hisztizik, nem foglalkozom vele, nem vagyok hajlandó egész nap hurcolni.

Amikor hiszti van, egyszerűen rá sem nézek, mintha ott sem lenne.

Egy hét alatt abbahagyta a dilizést.


Azóta nem csüng rajtam, mint a kismajom, viszont egy szobában kell lennünk, különben sír.

De legalább eljátszik most megint egyedül is a szoba másik felében.

Néha idejön, átölel, bújik, mint a kiscica, ha épp a gép előtt ülök (a földön), aztán megy vissza felfedezni a világot... :-)

2010. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!