Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának a reggeli...

1 éves babának a reggeli tápszert kell majd kiváltani tejjel? Ugyanannyi mennyiséget fog majd inni?

Figyelt kérdés

ha eddig 160ml ivott, akkor tejből is ennyit fog?

persze csak fokozatosan vezetném be



2014. okt. 17. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Én hígítva adnám neki először és igen 160 milit, amúgy egy évesnek én semmiképp nem adnék tejet, de ez ugye az én véleményem.
2014. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki mennyit iszik...Egyébként én se reggelinek adná,hanem reggeli meg vacsi mellé egy kis pohárral. Nekem 2-4 decit iszik meg egy nap általában,de van hogy kakaót,maci kávét.Meg nem is mindig,ha nem illik az étel mellé,akkor nem kap.Pl tejbegríz mellé nem adok tejet :D

Én 1,5-ös tejet vizezve adtam neki 3-4 naponta 10hós korától.11hós korától adtam neki 3-4 naponta vizezés nélkül 1,5-öst.De csak egy kis pohárba 2centinyit egyébként.És úgy rendszeresen 2,8-ast 15hós korától kap.Tehát végülis 15hós korától lett neki átváltva totál tejre a tápszer.Nekem nagyon bírt mindent a kicsi,csak ezért mertem megkóstoltatni vele már 10hónapos korában.De ha hasfájós lett volna,tuti nem kapott volna.

2014. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vegyítettem tápszerrel, hanem először egy kicsit adtam neki, hogy lássam, megissza-e. Kb. 1 decit. Mivel ízlett neki, a következő alkalommal kicsivel többet. Pár nap alatt eljutottunk odáig, hogy este 2,5-3 decit iszik, reggel 2 decit. Semmi baja.
2014. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, sokat segítettetek. :)
2014. okt. 17. 10:17
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves első: nem tudom, hova kattintottam, de lehet lepontoztalak, nem akartam, csak a gyerek az ölembe, én zöldet adtam mindenkinek, tehát ha valakinek más jött ki, akkor elnézést!!!!
2014. okt. 17. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!